Вибір аграрія. Техніка, якій довіряють 2019. РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

01 листопада 2019, 15:30 5063

Онлайн-видання AgroPortal.ua вже втретє проводило всеукраїнське опитування аграріїв у рамках проєкту «Вибір аграрія. Техніка, якій довіряють», у ході якого з'ясовувало, яким брендам віддавали перевагу сільгосптоваровиробники у 2018-2019 роках.

Цьогоріч в опитуванні взяв участь 983 респондента з усіх куточків України шляхом онлайн-анкетування.

Найбільше перемог дісталося французькому виробнику техніки KUHN за рахунок великого асортименту, різнонаправленості та невисокої цінової політики, саме тому техніка користується попитом серед сільгоспвиробників із середнім земельним банком. 

Також по дві перемоги дісталося американському та німецькому виробникам — John Deere та HORSCH відповідно. Дані трактори та причіпну техніку аграрії цінують за стабільність і якість роботи. З кожним роком компанії вдосконалюються та представляють нові ще більш технологічні моделі. 

Клавішний комбайн CLAAS Lexion виявився безперечним лідером у своїй номінації за рахунок німецької якості та довіри на ринку. 

Уже вдруге обирали техніку в номінації «Дрон», де перемогу отримав DJI Phantom 4 Pro, і активність аграріїв у даній сфері свідчить про те, що діджиталізація заповнює аграрний ринок. Наступного року також буде додана номінація «Програмне забезпечення».

У номінації «Трактор до 150 к.с.» першим, майже без конкурентів, став МТЗ. Перемога у номінації «Телескопічний навантажувач» щороку чергується між Manitou і JCB.

Серед самохідних обприскувачів сільгоспвиробники вказували різні бренди, в 2019 році перевагу отримав виробник CASE IH

Lemken Rubin — дискова борона, котра здобула перемогу в своїй номінації. Коротка дискова борона Rubin 10 (презентована в 2018 р.) істотно зменшує втрати вологи від випаровування, що стало її конкурентною перевагою.  

Трактори до 300 к.с. мають великий асортимент, який і був у відповідях онлайн-форми. Цьогоріч сільгоспвиробники надали перевагу американському виробнику Massey Ferguson.

І нова номінація цьогоріч — «Жниварка». Серед опитаних першим став бренд Capello.
 
Результати опитування:

Трактор потужністю до 150 к.с. — МТЗ


Трактор потужністю до 300 к.с. — Massey Ferguson

Трактор потужністю до 500 к.с. — John Deere 8370R

Клавішний комбайн — CLAAS Lexion

Роторний комбайн — John Deere S-серія

Самохідний обприскувач — CASE IH

Причіпний обприскувач — KUHN Lexis

Плуг — KUHN Multi-Leader

Культиватор — HORSCH Tiger

Зернова сівалка суцільного висіву — HORSCH Pronto 

Сівалка точного висіву — KUHN Espro

Дискова борона — Lemken Rubin 

Жниварка — Capello

Техніка по «зеленій лінії» — KUHN

Телескопічний навантажувач — Manitou 

Дрон — DJI Phantom 4 Pro


Для довідки: написання назв переможців (бренд або конкретна модель) вказано в залежності від відповідей респондентів в анкеті.