Онлайн-путівник John Deere в межах України

11 березня 2019, 06:15 4880

«Для тих, хто займається культивацією землі та збором урожаю. Для тих, хто займається обробкою та збагаченням землі. Для тих, хто зводить будівлі на землі» — за таким принципом компанія John Deere шукає своїх користувачів.

Компанія зосереджується на шести ключових регіонах — США та Канада, Європа, Бразилія, Росія, Індія та Китай. Саме ці регіони, за підрахунками експертів, у найближчій перспективі наростять аграрне виробництво на 75%. Зокрема, представництва світового лідера John Deere вже розташовані в 160 країнах світу, і Україна — не виняток.

Сьогодні на українському ринку техніки бренд John Deere представляють шість доларів: «РДО УКРАЇНА», «Юпітер 9 Агросервіс», «Агротек», «Агрістар», «Ландтех» і «Агросем». Кожен з них надає різні, але максимально вигідні умови для придбання нової продукції John Deere. Всі дилери мають свої зони відповідальності в межах яких вони концентруються на розвитку своєї інфраструктури для максимального задоволення потреб клієнтів. Кожен дилер відповідає за певні області, але клієнти мають можливість працювати з зручними для них бізнес партнерами, незалежно від їх розташування.

Ми підготували інформацію про кожну дилерську компанію та загальну карту розміщення сервісних центрів і центрів із запасними частинами.