Українські аграрії можуть залучити чеське фінансування від EGAB на купівлю техніки BEDNAR

16 січня 2025, 12:00 897

Чеська державна Експортна гарантійна та страхова компанія (EGAP) вперше дозволила страхувати та кредитувати кінцевих покупців техніки BEDNAR. Отримати кредитну лінію на прямі контракти з заводу мають можливість українські агрохолдинги та великі господарства.

Про це розповів директор компанії BEDNAR в Україні та Молдові Михайло Кришко.

propData.content.image
Михайло Кришко, директор компанії BEDNAR в Україні та Молдові

EGAB працює на українському напрямку для забезпечення експортно-імпортних операцій для чеських підприємств. Тобто це державне агентство страхує експорт і стимулює продаж чеських товарів за кордон. У 2023 році BEDNAR стала першою компанією, яка розблокувала кредитування через EGAP, після початку повномасштабного вторгнення в Україну. І тепер наступний крок: ми першими пропонуємо пряме фінансування безпосередньо аграріям. Таким чином, можливість купувати техніку напряму з заводу в кредит, який надає EGAP, отримали великі агрокомпанії.

Він додає, що Чеська державна Експортна гарантійна та страхова компанія надає кредити на купівлю техніки BEDNAR у середньому під 2% річних і поки що на максимальний термін до 1,5 року.

«Для українських компаній, за нинішніх економічних обставин та нестачі обігових коштів, це може бути цікавим варіантом і гарною можливістю. Це важливий інструмент для дилерів, клієнтів у залученні фінансування. І маємо вже приклади такої співпраці українських агрохолдингів з EGAP та BEDNAR. Тож якщо у вас хороша фінансова звітність і є бажання отримати фінансування на придбання техніки BEDNAR, звертайтесь», — додає Михайло Кришко.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua