Syngenta купила платформу Cropio

03 вересня 2019, 10:19 2664

Syngenta і The Cropio Group 2 вересня оголосили про завершення угоди з придбання Syngenta всіх відповідних активів The Cropio Group — провайдера сервісів у галузі цифрового сільського господарства,  послугами якого користуються клієнти у 50 країнах, переважна більшість з яких у Східній Європі.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

«Платформа Cropio — це інтегроване комплексне програмне рішення, що забезпечує супутниковий моніторинг стану посівів, ведення обліку показників та відстеження обладнання і техніки. Наразі за допомогою платформи Cropio клієнти компанії управляють земельним банком, що складає близько 10 млн га», — зазначають в Syngenta.

Також уточнюється, що The Cropio Group шукала партнера з багатим досвідом в агросфері для доповнення та вдосконалення своєї провідної технологічної платформи. Маючи успішний досвід партнерства в сегменті цифрових рішень для сільського господарства, компанія Syngenta стала ідеальним партнером, який допоможе підвищити ефективність клієнтів Cropio.

 «Це придбання знаменує собою переломний момент у цифровій стратегії Syngenta в галузі сільського господарства. Cropio є провідним гравцем на східноєвропейському ринку цифрового с/г виробництва, а отже, Syngenta отримує центр для агротехнологічних інновацій в Європі, який допомагатиме сільгоспвиробникам підвищувати стійкість, продуктивність, ефективність і рентабельність», — сказав директор з інформаційних та цифрових технологій компанії Syngenta Ґрег Меєрс.

Він зазначив, що в Syngenta сподіваються на відкриття значних можливостей для співпраці з іншими цифровими активами компанії.

«Компанія Cropio виконала дійсно вражаючий обсяг робіт зі створення лінійки продуктів, що приносять аграріям величезну користь. Вона зосередила увагу на широкому спектрі процесів, що відбуваються в господарствах, і забезпечила при цьому обмін даними між технікою та обладнанням і численними цифровими інструментами. Платформа Cropio дозволяє с/г виробникам контролювати всі свої посіви і сільськогосподарські операції з метою максимального підвищення ефективності прийняття рішень», — заявив керівник глобального підрозділу з цифрових рішень для сільського господарства компанії Syngenta Ден Бурдетт.

Завдяки цьому придбанню Syngenta стане єдиною аграрною компанією, яка матиме в своєму арсеналі провідні платформи управління с.-г. виробництвом на чотирьох ключових агроринках у світі: США з Land.db, Бразилія зі Strider, Китай із Modern Agricultural Platform і віднині Східна Європа з Cropio.

«У сукупності цифрові інструменти Syngenta будуть використовуватися на понад 40 млн га посівних площ по всьому світі, до того ж до кінця 2020 року компанія планує цю цифру подвоїти», — поділились у компанії

Фінансові умови угоди не розголошуються.


Для довідки: Syngenta — є одним з лідерів в сфері виробництва засобів захисту рослин та насінництва. Мета — покращити екологічну й економічну стабільність, якість і безпеку сільського господарства, застосовуючи надбання науки світового рівня та інноваційні рішення для захисту рослин.