До Агромарсу нагрянули з перевірками кілька контролюючих органів

10 серпня 2018, 09:58 2037

«Комплекс Агромарс» (торгова марка «Гаврилівські курча») заявляє, що в останній час з невідомих причин на підприємство завітали для позапланових перевірок ряд державних служб.

Як говориться у повідомленні компанії, з перевірками прийшли:

- Головне управління Держпродспоживслужби України в Київській області;

- Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області

- Головне управління Державної фіскальної служби України в Київській області;

- Головне управління ДСНС у Київській області;

- Головне управління Держпраці України в Київській області;

- Головне управління Держгеокадастру України в Київській області.

Як зазначають у компанії, підприємство побудовано за провідними європейськими технологіями, з дотриманням усіх вимог і норм. Тож всі планові перевірки «Комплекс Агромарс», які проводилися в попередній період, завжди підтверджували відповідність його роботи вимогам чинного законодавства.

«Вважаємо, що позапланові перевірки — це продовження спланованої атаки на підприємство з метою його послаблення і не виключено — рейдерського захоплення. Ми маємо надію, що всі державні інстанції в ході перевірок будуть діяти в рамках закону та не поведуться на спокуси, які пропонуються нашими конкурентами», — говориться у повідомленні.

ТОВ «Комплекс «Агромарс» вбачає у нинішніх позапланових перевірках, а також у відмовах заводів переробляти відходи тваринного походження та замовній інформаційній кампанії, які були раніше, — дії конкурентів.


Для довідки: «Комплекс» Агромарс » — вертикально інтегрований холдинг із замкнутим циклом виробництва (від вирощування зернових культур, виробництва комбікормів, вирощування племінної та бройлерної птиці, до переробки м'яса та його реалізації через власну франчайзингову мережу). Головне виробництво знаходиться в Гаврилівці (Вишгородський р-н Київської обл.). Структура ТОВ «Комплекс Агромарс» також включає: Броварський і Кагарлицький філії, «Бориспільський експериментальний комбікормовий завод», «Київський комбікормовий завод», «Кагарлицький елеватор» та «Курганський бройлер». «Агромарс» за підсумками 2017 року входить в трійку лідерів з виробництва курятини в Україні.