Агро-Регіон збільшив парк вагонів-зерновозів

19 червня 2024, 09:23 775

Група компаній «Агро-Регіон» у межах грантової програми проєкту USAID «Економічна підтримка України» отримала 25 вагонів-хоперів, два навантажувачі, три напівпричепи, автомобільні ваги та генератори.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Зазначається, що допомога проєкту в закупівлі 25 вагонів-хоперів дозволила компанії залучити власні кошти та інвестувати у додаткові 15 вагонів, тож наразі «Агро-Регіон» оперує 40 власними вагонами-зерновозами. 

«Власний парк із 40 вагонів-зерновозів дозволить наростити експорт зерна на щонайменше 60 тис. т/рік. Для нашої компанії важлива підтримка міжнародних партнерів, і ми готові спільно інвестувати у нові проєкти для розвитку експортного потенціалу України. Сьогодні оцінюємо не лише інвестиції в логістику, а й інші проєкти —  розширення елеваторів, переробка олійних, біогаз, молочні ферми», — зазначає директор з інвестицій ГК «Агро-Регіон» Тарас Іванишин.

Окрім цього, проєктом USAID надані автомобільні ваги, завдяки чому час завантаження та розвантаження значно скоротиться. Вагами також можуть безоплатно користуватися близько 100 фермерів, у яких компанія закуповує зерно.

У межах грантової програми отримані й два телескопічні навантажувачі JBC 541-70 для роботи з сипучими добривами та зерновими, а також три напівпричепи MEGA для прискорення перевезення урожаю.

Нещодавно на потужності «Агро-Регіон Бориспіль» проєкт USAID доставив два потужні генератори, які разом із закупленими компанією генераторами допоможуть підтримувати автономну роботу елеватора (зберігати зерно, сушити та відвантажувати його) навіть за умови блекаутів.