Кабмін затвердив порядок держпідтримки страхування врожаю

13 грудня 2021, 18:00 195

Джерело фото: open4business.com.ua

Кабінет міністрів України затвердив порядок надання державної підтримки у формі здешевлення страхових платежів при страхуванні сільськогосподарської продукції виробниками.

Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду 9 грудня, говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства.

Крім цього, було затверджено граничний розмір, структура та порядок застосування страхових тарифів для страхування посівів озимої пшениці з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на період перезимівлі.

«Кабінет міністрів прийняв для аграріїв важливі нормативні акти, які допоможуть убезпечити їх від несприятливих погодних сценаріїв втрати врожаю. Відтепер вони матимуть державну підтримку у формі компенсації, яка відповідно до затвердженого порядку становитиме до 60% від вартості фактично сплачених страхових платежів», — пояснив міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко.

Для отримання підтримки виробники повинні застрахувати сільськогосподарську продукцію в уповноваженого страховика та подати йому ж заявку на отримання державної підтримки. Перелік уповноважених страховиків буде розміщений на сайті Мінагрополітики.