Вибір аграрія. Техніка, якій довіряють. РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

29 березня 2017, 07:31 5388

Зростання сільськогосподарського виробництва останніх років призвело до збільшення попиту на техніку з боку аграріїв, що дало поштовх розвитку вітчизняного ринку і нарощуванню імпорту продукції від світових лідерів.

Сьогодні на українському ринку представлено широкий асортимент сільгосптехніки. AgroPortal.ua вирішив з’ясувати, яким брендам віддавали перевагу сільгоптоваровиробники минулого року.

У ході реалізації проекту «Вибір аграрія. Техніка, якій довіряють» ми опитали у режимі онлайн та оффлайн аграріїв з усіх куточків України.

Трактор потужністю до 300 к.с.   — John Deere

«Для того щоб зрозуміти, яка техніка є найкращою, її потрібно перевірити у роботі. Випробувавши трактори до 300 к.с. різних компаній, ми зупинили свій вибір саме на John Deere. Трактор є якісним, жодного разу не ламався, технічні характеристики відповідають потребам і можливостям нашого господарства, — зазначив керівник ФГ «АгроПродукт» Василь Кутуза.

Трактор потужністю до 500 к.с. — Case IH

«Працюємо з цією технікою 5 років. Мене влаштовують ціна та якість трактора компанії Case IH. Він набагато дешевший в обслуговуванні в порівнянні з іншими», — прокоментував директор Дослідної станції ефіроолійних культур Сергій Чехов.

Клавішний комбайн  — CLAAS

«Для мене найважливішими перевагами цього комбайну є його доступність та надійність роботи, адже ми самі сідаємо за кермо, якщо це потрібно. Наразі у нас в господарстві його немає — орендуємо, але за мету собі поставили обов’язково купити», — поділився  власник підприємства «АгроМарс» Олександр Денисов.

Роторний комбайн — New Holland Agriculture

«Наше господарство має два трактори та комбайн цієї компанії. Вся техніка працює без проблем. Оскільки компанія пропонує широкий асортимент, ми маємо змогу підібрати собі техніку за відповідною потужністю», — поділився досвідом директор агропідприємства «Хвиля» Василь Змисля.

Самохідний обприскувач  —  John Deere

«Наше підприємство переважно використовує техніку компанії John Deere. Вітчизняні виробники ще не навчилися робити наскільки якісну техніку, як вона. Ціна відповідає якості, а для нас це найголовніше», — відзначив керуючий ПСП «Агрофірма Роднічок» Сергій Сакерін.

Плуг — LEMKEN GmbH & Co. KG

«Плуг цінуємо, в першу чергу, за надійність. Працюючи з ним, розумієш, що дійсно тягнеш агрегат, а не шматок заліза. Щодо технічних характеристик: у цього плуга в 5-10 разів менше зношування металу. На мою думку, краще раз заплатити дорожче, ніж потім переплачувати», — розповів тракторист ПФГ «Конюхівське» Валерій Завертаний.

Культиватор — HORSCH

«Цей культиватор виконує роботу якісніше і в більшому обсязі, ніж будь-який інший. Для нас перевагами є його якість і мінімальні затрати на паливо та запчастини, а ще він підходить для будь-якого ґрунту», — зазначив тракторист «Українського аграрного союзу» Федір Кащенко.

Сівалка суцільного посіву — Great Plains

«Наше господарство, перш ніж зупинити свій вибір саме на цій моделі, випробувало й багато інших. Сівалка Great Plains для нас є дійсно надійною і простою у використанні. Вона має високі експлуатаційні характеристики, тому обрали саме її», — наголосив головний інженер Тульчинської філії «Землепродукт» Володимир Модюдя.

Сівалка пропашного посіву — KUHN

«Цією сівалкою ми сіємо цукровий буряк, кукурудзу, в цьому році спробуємо ще й соняшник. Якість висіву і точність влаштовують нас на 100%.  За рахунок цього ми економимо на посівному матеріалі», — сказав головний агроном «Аіс-Агро» Олександр Безух.

Дискова борона — ТОВ «Краснянське СП «Агромаш»

«На той період, 2012 рік, великого вибору дискових борін не було. Але вона настільки добре себе зарекомендувала, що ми не наважилися її змінювати. Борона, хоч і вітчизняного виробництва, проте не гірша за будь-яку імпортну. Вона дешева в обслуговуванні та функціональна», — констатував директор «Родина В» Сергій Гоцуляк.

Телескопічний навантажувач — Manitou

«Він відрізняється від інших швидкістю виконання завдань і високою продуктивністю, дозволяє виконувати всі вантажно-розвантажувальні сільськогосподарські роботи. Економний та функціональний», — резюмував власник СФГ «Дєдов» Валерій Дєдов.


Нагадуємо, що серед усіх учасників анкетування було розіграно за допомогою random.org системи подарунки — три Power Bank.

Цими щасливчиками стали:

- Юрій Підлісний, торговий представник «КВС-Україна»;

- Сергій Колесник, головний агроном «ДК-АГРО»;

- Юрій Гуска, агроном ТОВ «Дністрові Роси».


Для довідки: у опитуванні «Вибір аграрія. Техніка, якій довіряють» взяли участь 2056 респондентів: 1232 — онлайн- та 824 оффлайн-анкети — під час VII Міжнародної виставки «Зернові технології», «Фрукти. Овочі. Логістика», AgroAnimal Show (15-17 лютого 2017 р.) та «Зимовий зерновий конгрес» (28 лютого 2017 р.).