Органіка та хімія — два шляхи до врожаю

30 серпня 2017, 06:54 5092

Чи не наймасовіший День поля зібрав на демонстраційному полігоні біля Кропивницького Торговий дім «Соєвий вік». AgroPortal.ua зустрів тут фермерів не тільки з найближчих регіонів, а також із Хмельницької, Тернопільської, Житомирської, Київської та інших областей. Приїхали і зарубіжні гості.

Джерело фото: td-sv.com
Джерело фото: td-sv.com

Нинішній День поля «Соєвого віку» відбувся під гаслом «Органіка та хімія — два шляхи до врожаю». Дуже легко можна було перейти з традиційних до органічних демо-ділянок, оглянути їх з консультантами. Чи, скажімо, разом виміряти показники ґрунту за допомогою приладів, наданих учасниками Дня поля.

Джерело фото: td-sv.com
Джерело фото: td-sv.com

Під час польової конференції «Насіння, яке збагачує» учасники познайомилися із новими сортами сої селекції «Соєвий вік», дізналися про характерні переваги кукурудзи угорської селекції Woodstock від спеціального гостя з Угорщини, власника компанії Woodstock Габора Мароши.

Джерело фото: td-sv.com
Джерело фото: td-sv.com

Працювали також органіко-хімічна та інноваційна секції. Протягом дня демонстрували свою продукцію та послуги компанії-партнери «Соєвого віку». На окремому майданчику влаштували демо-шоу фірми, які пропонують сучасну сільськогосподарську техніку. 

Джерело фото: td-sv.com
Джерело фото: td-sv.com

«Ми ще з лютого розпочали  підготовку до цього Дня поля, — зізнається власник ТД «Соєвий вік» Олександр Ушаков. — Надзвичайно відповідально ставимося до цієї події, адже з кожним роком до нас приїздить все більше агровиробників. Бачимо, зареєструвалося 350 господарств! І це не рахуючи наших партнерів. Ми прагнемо об’єднати лідерів із різних галузей, щоби потім надати комплексну пропозицію своїм клієнтам-сільгоспвиробникам.

Джерело фото: td-sv.com
Джерело фото: td-sv.com

Закладаємо багато спільних дослідів, знаємо, наприклад, як найефективніше поєднати біопрепарати і хімічні засоби, підкажемо оптимальні норми. От влаштували майданчик, де показує свої можливості агротехніка. Це своєрідний кастинг, де ми обираємо кращих партнерів, найкорисніших для агрогосподарств. Із нами співпрацюють провідні ІТ-компанії. Надаємо клієнтам, зокрема, додаткову послугу — безкоштовний супутниковий агромоніторинг посівних площ.

Джерело фото: td-sv.com
Джерело фото: td-sv.com

Цього року відкриваємо ще новий напрямок — фінансовий. Змогли скоординуватися із ПриватБанком і тепер пропонуємо своїм клієнтам скористатися спільною програмою пільгового кредитування сільгоспвиробників «ЕкоКУБ».

Джерело фото: td-sv.com
Джерело фото: td-sv.com

А найголовнішою подією Дня поля 2017 у Кропивницькому Олександр Ушаков називає презентацію нового проекту Торгового дому «Соєвий вік» — першого агроінтегратора України, групи компаній UA Group: «Перелік продуктів і послуг Торгового дому «Соєвий вік» значно розширився. Ми чудово розуміємо, що сьогодні просто продавати продукт — недостатньо і неправильно. Тому наразі нашим головним завданням є забезпечення аграріїв саме комплексом рішень. Починаючи з вибору посівного матеріалу і закінчуючи реалізацією вирощеного врожаю за вигідними цінами. У той же час, щоб не перенавантажувати бренд Торгового дому «Соєвий вік» додатковими продуктами і послугами, ми вирішили створити новий проект — перший агроінтегратор України, групу компаній UA Group, завдяки якому наші фермери отримають унікальні методи ведення й ефективного розвитку власного агробізнесу. Дистрибуція, агроподії, маркетинг, агроконсалтинг, технології, фінансові інструменти та багато іншого — все це агроінтегратор UA Group».

Джерело фото: td-sv.com
Джерело фото: td-sv.com

Робота різних блоків під час Дня поля зручно перемежовувалася музичними паузами із живою музикою та розіграшем цікавих подарунків. Серед них був, до речі, й найцінніший приз — туристична путівка на двох до Туреччини на 7 днів від ТД «Соєвий вік». Він дістався одному з кіровоградських фермерів.

Джерело фото: td-sv.com
Джерело фото: td-sv.com

«Знаю, що у нас багато друзів. Але коли вони отак збираються усі разом і мають про що цікаво поспілкуватися — це просто чудово і зворушливо», — не стримав своїх емоцій керівник «Соєвого віку».


Ірина Садова, AgroPortal.ua