Вона відкриває нові ринки для українських експортерів, залучає інвестиції в країну, отримує компліменти від найвпливовіших людей світу, бігає, плаває, виховує двох синів, а на питання «Чи ви спите?» — відповідає: «Більше трьох годин? Останній раз таке було в неділю».

Радник міністра аграрної політики та продовольства й одна з найяскравіших жінок вітчизняної агросфери святкує сьогодні День народження. AgroPortal.ua долучається до вітань і публікує п'ятірку найяскравіших висловів із Facebook пані Владислави.

Джерело фото: з особистого архіву Владислави Рутицької

Про Україну

Україна за багатьма параметрами — одна з найбільш економічно конкурентоспроможних платформ в Європі. Наша країна — найбільша в Європі, розташована в центрі Старого Світу, і для доставки будь-якого товару в Старий Світ потрібно максимум один день.

Закочуємо рукави вишиванок та продовжуємо натхненну працю.

Про державну службу

За кілька тижнів було б два роки моєї роботи в міністерстві. Я працювала в трьох урядах і з трьома міністрами. Я змогла результативно працювати в цих напрямках на посаді заступника міністра, впевнена, буду не менш ефективна і поза міністерською будівлею. Моє головне завдання на майбутнє — посилення позицій українських компаній на світовому ринку.

Джерело фото: з особистого архіву Владислави Рутицької

Про «Шовковий шлях»

5471 кілометр — це протяжність «Нового Шовкового шляху» з України до Китаю. 

Коли я їду до КНР, то у моєму блокноті три головних питання, відповіді на які очікують українські експортери: це вартість доставки вантажу, швидкість і безпека.

У нас в Україні говорять: «Тиха вода греблю рве». Приєднання України до глобальних тенденцій на умовах одного з ключових гравців — ще один впевнений крок до лідерства на продовольчому світовому ринку.

Про благодійність та заняття спортом

Все своє життя я «бігаю». Спочатку бігла для того, щоб стати дорослішою (хотілось бути, як старший брат), потім був біг на короткі дистанції в різних школах, потім хотілось все встигнути (бо народилися сини, родина, і це все поєднувала з навчанням та роботою). За останній місяць (жовтень. — Прим. ред.) я пробігла 140 кілометрів (це приблизно, як пробігти з Києва до Канева). Під моїми ногами були доріжки «Олімпійського», київського ВДНГ, Велика Китайська стіна, узбережжя Атлантики та височини Казбеку. Мій кожен крок був не тільки «зможу чи ні». З вами разом і вашою допомогою я зібрала приблизно 40 тис. грн для діток із хворим серцем. І це щастя!

Джерело фото: з особистого архіву Владислави Рутицької

Про гендерну рівність

«Влада — це чоловічий світ», — казала мені мама. Але ж ніхто не заважає працювати в ньому ефективно?

Напередодні коментатор під час футбольного матчу цитував Ліну Костенко та Василя Симоненка. Я теж дозволю собі процитувати класиків: «Успіх – це встигнути».


Команда AgroPortal.ua

Мультимедіа