Цеппелін Україна будує «зелену» штаб-квартиру

27 квітня 2021, 12:10 2624

«Зелені» технології, зменшення викидів СО2 до нейтрального рівня, енергозаощадження та соціальна відповідальність бізнесу перед людством та природою — таку концепцію закладено у будівництво нового головного офісу та сервісного центру компанії «Цеппелін Україна», приуроченого до 25-річчя роботи в Україні.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Цього року «Цеппелін Україна» святкує 25-річчя на ринку України і пишається тим рівнем розвитку, якого вдалося досягнути за ці роки. На території країни функціонує 12 філій, у яких працює більш ніж 600 співробітників, що займаються поставками надсучасної спецтехніки, сервісу, запчастин і технологій», — коментують в «Цеппелін Україна».

Після 25 років плідної та насиченої роботи компанія створила можливість побудувати власну штаб-квартиру «Цеппелін» в Україні. На честь початку будівництва 15 квітня 2021 року було закладено капсулу часу із побажаннями партнерів та колег компанії, яку рівно через 25 років відкриють послідовники. Також на території буде встановлено монумент, який нагадуватиме про перший камінь, закладений у будівництво. «Це надзвичайно радісна та святкова подія для нас, адже вона символізує розвиток компанії та вихід на новий рівень — вищий та більш відповідальний», — йдеться в повідомленні.

Додається, що компанія пропонує техніку виробництва світових лідерів з асортиментом понад 650 найменувань машин, а також оригінальні запасні частини з 800 тисячами позицій на 22-х складах, зручно розташованих по всій території України. «Наші професійні сервісні фахівці щодня обслуговують клієнтів у сервісних центрах та в полях, мають близько 300 сучасно обладнаних сервісних автомобілів. Ми невтомно працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень*, щоб бути надійним партнером для вашого бізнесу, і дуже вдячні вам за довіру».

Група компаній «Цеппелін» у всьому світі фокусується на відповідальному ставленні до екологічних, соціальних та економічних аспектів. Головним завданням сталого розвитку «Цеппелін» є наміри перетворитися на нейтральну з точки зору викидів СО2 компанію до 2030 року. «В проєктуванні нового офісу ми прагнули до максимально ефективного використання природних ресурсів та застосування новітніх технологій, які дозволять зменшити шкідливий вплив на довкілля. Будівлі буде обладнано сонячними панелями, опалення постачатимуть теплові насоси, які також буде використано для вентиляції приміщень, щоб заощадити ресурси на кондиціонування — на вікна буде встановлено сонцезахисні жалюзі», — кажуть у «Цеппелін Україна».

Також зазначається, що одним із важливих аспектів світового значення є економія водних ресурсів — тому буде встановлено очисну систему води для можливості її повторного використання в ремонтній майстерні, а також планується організувати збір та очищення дощової води з масляним сепаратором з метою зменшення навантаження на міську каналізаційну систему.


Для довідки: проєкт головного офісу «Цеппелін Україна» був розроблений австрійськими фахівцями та має на меті створення комфортного та водночас економічного простору для усіх співробітників та клієнтів компанії. Площа території, яка підлягає реконструкції, складає 3,7 га, а площа будівель — 6700 м2.

*Обслуговування 24/7 доступне не в усіх локаціях, а також можливе за запитом. Детальніше за тел.: 0 800 300 350.