Гібридний тест-драйв: LNZ відкриє унікальну лабораторію

28 лютого 2017, 15:17 1808

LNZ Group відкриває першу на Шполянщині вегетаційну кімнату.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Як розповідають в LNZ Group, у такій лабораторії спеціалісти проводитимуть передпосівну перевірку стану насіння, тестуватимуть гібриди кукурудзи, соняшнику, гороху, сої та інших культур на енергію, схожість, М100 насінин, фракційний склад перевірятимуть вплив препаратів  на дані культури.

«Завдяки вегетаційній кімнаті ще до посіву рослини в поле ми будемо знати, які мікроелементи, біостимулятори доцільніше використовувати, перевірити гербіциди на фітотоксичність. Тобто ми зможемо перевіряти вплив засобів захисту рослин на посівний матеріал не в полі, на всьому об`ємі вирощуваних культур, а частково в лабораторії. Це дасть нам можливість протестувати та детально дослідити нові препарати та добрива, що пропонуються виробниками та постачальниками, а також вивчити системи підживлення та протравки насіння основних вирощуваних культур», — зазначив науковий спеціаліст LNZ Group Анатолій Даценко.

В LNZ Group переконані, що вегетаційна кімната дозволить зменшити економічні ризики для самої компанії, а також для її клієнтів.

«До того, як йти в поле, ми будемо мати результати, якими препаратами обробляти насіння чи працювати по самій культурі. Це дозволить нам і нашим партнерам з мінімумом затрат отримати більші врожаї», — наголосив Анатолій Даценко.