KUHN представив унікальний посівний комплекс

12 червня 2018, 13:36 4401

Компанія KUHN на агропромисловій виставці «Агро-2018» вперше представила посівний комплекс Espro М 4000 С з рамою і системою подвійного розподілу «насіння-добрива». Механічна сівалка має елементи класичного посівного комплексу і низку переваг порівняно з пневматичними сівалками.

Про це в ексклюзивному коментарі AgroPortal.ua повідомив менеджер з питань регіонального розвитку компанії KUHN Юрій Урда.

«При висіві сої дуже багато аграріїв скаржаться на те, що під час сівби пневматичною сівалкою при транспортуванні насіння відбувається його травмування. Ідея посівного комплексу Espro М 4000 С полягає в тому, щоб уникнути цього. Особливість сівалки в тому, що це механічна сівалка, і ми отримуємо однакову висоту падіння насіння, відсутнє травмування і в результаті отримуємо рівномірні висіви», — розповідає представник компанії.

За словами Юрія Урди, сівалка призначена для висівання майже всіх культур, норма висіву складає від 1 кг до 360 кг. Бак об'ємом 4 тис. літрів розміщений на всій ширині сівалки.

«Спереду знаходиться батарея дисків, позаду — диски для внесення добрив. Також комплекс демонструє класичну концепцію KUHN  — прикочування, де одне колесо відповідає за два сошники, які розміщені в шахматному порядку, щоб не створювалася хвиля. Espro оснащена V-подібним сошниками для висіву, розташованими зі зміщенням 45 мм. Це рішення забезпечує легше проникнення у ґрунт, стабільний хід та простішу експлуатацію. Завдяки V-подібних сошникам вектор падіння зерна направлений до точки розкриття борозни. Завдяки цьому забезпечується стабільна глибина висіву та гарний контакт зернин із насіннєвим ложем», — деталізує Юрій Урда.


Наталія Помянська, AgroPortal.ua