KUHN PERFORMER 4000 Select: как получить высокую производительность за один проход культиватором

08 июня 2021, 06:52 3717

Одна машина, один оператор, один проход. Это все о новинке от компании «КУН-Украина» — дисколаповом глубокорыхлителе KUHN PERFORMER 4000 Select.

*Текст подається мовою оригіналу

Вся лінійка PERFORMER, що агрегатується з тракторами середньої та високої потужності, відповідає потребам сільськогосподарських підприємств, які прагнуть оптимізувати свою роботу, маючи при цьому мінімум ресурсів.
 
Переваги KUHN PERFORMER 4000 Select
 
Новинка ринку KUHN PERFORMER 4000 Select максимально адаптована до важких ґрунтово-кліматичних умов України. В даній моделі (у порівнянні з KUHN PERFORMER 4000) були внесені зміни до комплектації робочих органів, що зменшило опір та покращило входження агрегату в землю.

Зокрема, було встановлено механічні лапи замість гідравлічних, що є ідеальним рішенням для твердих ґрунтів.
 
Долота агрегату можуть бути різної ширини — 50 та 80 мм — замість однієї (80 мм). 50 мм покращує розпушування ґрунту та зменшує вимоги до потужності трактора. А ще на KUHN PERFORMER 4000 Select встановлено модернізований коток НD-Liner 600 мм. Загальна вага агрегату з котком становить 6900 кг.
 
Система одного проходу для максимізації продуктивності
 
Комбінований дисколаповий глибокорозпушувач виконує 4 види операцій за один прохід: подрібнення, закладення і розпушування, вирівнювання та ущільнення. Тобто всього за один прохід диск агрегату виконує якісну поверхневу культивацію з будь-яким типом решток, а лапи надалі розпушують ґрунт. Дрібні грудки залишаються на поверхні, земля ущільнюється без зайвої реструктуризації.

Окрім того, суттєвою перевагою застосування даної моделі є те, що несуча здатність поля залишається незмінною, а органічні матеріали зберігаються в поверхневому шарі, що робить ґрунт більш життєздатним.
 
Диски і лапи можна застосовувати незалежно
 
PERFORMER 4000 Select дає змогу самостійного незалежного застосування різних знарядь.
Диски можна застосовувати самостійно для лущіння стерні на високих швидкостях на глибину до 10 см.
 
Застосування самих лише лап забезпечує чудову якість перемішування на глибині від 5 до 35 см. В такому разі диски на передній частині машини втягуються, щоб працювали тільки чотири ряди лап. Максимально дозволена потужність трактора 293/400 кВт/к.с.

Придбати новинку KUHN MAXIMA 3 TRM-е можна в мережі «Техноторг».
Звертайтесь до менеджерів у регіонах або за телефонами: 067 515 67 75, 066 369 59 21.

Більше інформації на сайті компанії.
«Кредобанк» пропонує вигідні умови кредитування на придбання техніки KUHN від 0% на 12 місяців за умови першого внеск
у 50%.


Іванна Панасюк, AgroPotal.ua