#UCABfootball. Футбольний агрокубок онлайн

02 червня 2018, 08:00 5165

Доброго раночку! Сьогодні і завтра ви зможете онлайн долучитися до захопливої спортивної події, повболівати за свої улюблені команди у ході благодійного футбольного турніру серед членів асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», також шукайте актуальну інформацію у соцмережах за хештегом #UCABfootball.

08:00 Поки футболісти та вболівальники збираються на стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування України, ми розкажемо, що чекає на тих, хто відірвався від буденних справ і таки долучиться до спортивного агрокубку.

Уже облаштована фудзона та зона релаксу, де можна смачненьким поласувати та відпочити. Також є фотозона з ростовою фігурою відомого футболіста (Кріштіану Роналду). 

Беріть з собою діток. Для наймолодших гостей організовані різноманітні розважальні атракції (батут-сітка, настільний футбол, гігантське лего та надувний батут) та працюватимуть аніматори.

 

08:00. Тим часом, знайомимо вас з командами — усі в алфавітному порядку, щоб нікого не образити.


Август Україна

 

Аматорська футбольна команда «Август-Україна» сформувалась ще в 2015 році, саме під час підготовки до першого благодійного футбольного турніру УКАБ. З того часу компанія щороку намагається брати участь в цьому цікавому та корисному проекті. Команда з Білорусії сформувалася за ініціативи директора «Август-Бел» — Євгена Плотіннова. Основна мета її створення — підтримка спортивного та здорового способу життя співробітників заводу. Після декількох спільних ігор у збірних з«явився дуже продуктивний тандем — збірна «Августа», котра і стане учасником футбольного фестивалю. Тренування футбольних команд зазвичай проходить не дуже часто, проте насичено і максимально продуктивно. Тренуються після закінчення робочого дня та у вільний від роботи час. Футбол для гравців — можливість зміцнити єдність команди не тільки під час робочого процесу, а і в неформальній дружній атмосфері.  В разі виграшу, кошти будуть направлені на потреби дитячої збірної Федерації рукопашного бою України.


Agricom Group

 

Команда AFC SAN GRANO сформувалася навесні 2016 року. До цього моменту в компанії було 7 співробітників-ентузіастів, котрі вирішили почати тренуватися в футбол. Далі виникла ідея створити команду і взяти участь в одному з аматорських футбольних турнірів. Збірна тренується систематично раз на тиждень та постійно проводить спаринги з різними за рівнем командами. Для команди футбол в першу чергу — це елемент командного духу, можливість згуртувати співробітників для досягнення високих результатів не тільки на футбольному полі, але і в роботі. У разі перемоги, виграні кошти будуть спрямовані на потреби дитячих садочків і шкіл, якими опікується компанія.


Агропросперіс

 

Команда «Агропросперіс» сформувалася у 2014 році з працівників київського офісу та управляючих компаній виробничих холдингів Групи компаній «Агропросперіс». Це був рік активних футбольних ігор для власного задоволення, адже багато гравців тривалий час не мали змоги грати у футбол, і відтак відчули свободу в прийнятті рішення та перевірили свою фізичну форму. Хлопці, які грали у футбол до реформування, зацікавили колег, і з кожним місяцем кількість бажаючих грати зростала. Всі тренування збірної відбуваються після завершення робочого дня і регулярно — один раз на тиждень. У команді всі гравці певною мірою живуть футболом: спостерігають за грою збірної України, за перемогами і поразками улюблених футбольних команд. Збір на тренування і участь у змаганнях для команди — це ще й елемент командного духу.  У разі успіху в турнірі кошти будуть спрямовані на користь Харківського благодійного фонду «Діти зі СМА».


Агроресурс

 

Керівництво та співробітники компанії «Агроресурс» завжди займали активну життєву позицію! Спорт — це невід»ємна частина життя представників компанії, тому створення футбольної команди «Агроресурс» відбулося дуже швидко. Ідейним лідером створення виступив генеральний директор Станіслав Вікторович Мартинов, а колектив на всі 100% підтримав цю ініціативу. Збірна кожного року приймає участь у обласних та міських змаганнях. Керівництво компанії сприяє спортивному розвитку команди та всього колективу в цілому. Саме тому, був створений стадіон та спортивна зала безпосередньо на території компанії. У разі перемоги, компанія планує допомогти онкохворим дітям та міжнародному благодійному фонду «Ти не один», з яким вона співпрацює.


Агроскоп

 

Команда «Агроскоп Інтернешнл» була утворена 3 роки тому. У компанії на той час з«явилось молоде покоління співробітників, які активно проявляли себе в заняттях спортом, в тому числі  — у футболі. Ідейним натхненником футбольної команди став Олександр Танасевич, який почав збирати колег на тренування, організовувати  виїзди в регіони для проведення матчів. Гравці працюють над підготовкою до змагань як у команді, так і індивідуально. Відпрацьовують роботу з м'ячем, рухи на полі, взаємодію між гравцями. В збірної зародився командний дух, який по суті і формує спосіб життя. Учасники збірної віддають велику частину свого життя спорту, особливо футболу, хоча жоден з гравців не є професійним футболістом. У разі перемоги направлять кошти для допомоги дітям з будинків-інтернатів, адже сиротам найбільше потрібна підтримка і надія на краще майбутнє.


Агросем

 

Команда «Агросем» є серед новачків цьогорічного футбольного турніру УКАБ. Ініціаторами створення футбольної команди стали засновники компанії «Агросем», оскільки вони й самі ведуть активний спосіб життя. До того ж спільні заняття спортом об'єднують колектив, сприяють спілкуванню в неформальній обстановці та дають змогу набратися енергії перед початком робочого тижня, адже команда зазвичай тренується щопонеділка та щоп`ятниці. По можливості гравці збираються тренуватись кілька разів на тиждень, але не завжди регулярно, оскільки є безліч робочих завдань, які часто доводиться вирішувати за межами Києва. Для представників команди футбол у першу чергу — це елемент командного духу, адже командна взаємодія на полі сприяє налагодженню відносин та співпраці і в межах офісу. В разі перемоги планують передати призовий фонд дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит».


ALFA Smart Agro

 

Компанія ALFA Smart Agro вперше бере участь в UCAB FOOTBALL FEST. Збірна дуже молода і була сформована навесні 2018 року, коли було вирішено взяти участь у турнірі УКАБ. У повсякденному житті багато хто з співробітників компанії грає у футбол на тому чи іншому рівні, тож вони із задоволенням відгукнулися на пропозицію взяти участь у благодійних змаганнях. Команда тренується двічі на тиждень — щосуботи збирається і відпрацьовує техніку та тактику, а також проводить двостороннє тренування, а по вівторках домовляється з іншими командами та грає в товариські матчі. Для гравців футбол в першу чергу — це здоровий спосіб життя! Але оскільки багато гравців працюють у регіонах, футбол дає можливість частіше бачитися і під час зустрічей обговорювати як футбольні, так і робочі завдання.


Басф Т.О.В.

 

Команда «Басф Т.О.В.» існує протягом декількох років та вже не вперше бере участь в футбольному турнірі УКАБ. Ініціатором участі в турнірі і відповідно у формуванні команди став капітан команди Михайло Маленький. Деякі гравці з Києва збираються тренуватись раз на тиждень, проте команда складається і з колег з регіонів, тому загальним складом тренування проходять рідко. Для збірної команди футбол — це елемент командного духу. У разі перемоги команда перерахує виграш на рахунок благодійного фонду «Таблеточки».


ВКВК

 

Футбольна команда філії «ВКВК» ТОВ «Вінницька птахофабрика» бере участь у турнірі УКАБ четвертий рік поспіль, що стало традицією для гравців. Збірна була сформована за ініціативи групи любителів футболу в компанії. Відтоді команда бере участь у різних міських змаганнях та спартакіадах. Гравці тренуються систематично два рази на тиждень. Заняття футболом для команди — це можливість підтримати здоровий спосіб життя та командний дух. У першому футбольному турнірі збірна філії «ВКВК» ТОВ «Вінницька птахофабрика» стала чемпіонами. Гравці наполегливо тренуються, щоб одержати чергову перемогу.


Захід-Агро МХП

 

Команда «Захід-Агро МХП» вперше спробує свої сили в UCAB FOOTBALL FEST. Футбольна збірна створена у вересні 2016 року, після проведеного внутрішнього кубкового турніру «Кубок Захід-Агро МХП — 2016». Найкращі гравці цього турніру і сформували основний склад команди. Через те, що команда є збірною гравців з різних відділів підприємства, тренуватися на постійній основі немає можливості. Та все ж, гравці періодично збираються в районах, де сконцентровані підрозділи компанії, домовляються про матчі з місцевими командами і грають в своє задоволення. Тренуючись, гравці прагнуть всі свої недоліки перетворити в переваги. Футбол для команди — це не просто пристрасне мистецтво та колективний командний дух, а радше життєво необхідний кисень. 


ІМК

 

Збірна компанії ІМК цього року уже вчетверте буде брати участь у турнірі УКАБ. Минулого року команда здобула перемогу у футбольному турнірі, а капітан команди за підсумками минулого року став кращим воротарем. Головним ініціатором створення командних змагань в компанії ІМК став Алекс Ліссітса. Саме він ініціював проведення чемпіонату між кластерами, а Віктор Вдовиченко як капітан організував уже першу збірну команду компанії. Команда основним чином тренується повним складом за день до гри, так як всі гравці з різних регіонів і відстань є суттєвою перешкодою. Звісно, індивідуальні тренування і заняття спортом ніхто не відміняв. Футбол для гравців команди — це і спосіб життя, і елемент командного духу. У разі перемоги планують передати призовий фонд Прилуцькій районній лікарні.


КВС-УКРАЇНА 

 

Команда «КВС-УКРАЇНА» цього року змагатиметься за перемогу в UCAB FOOTBALL FEST вже втретє. Збірна була сформована два роки тому для участі в футбольному турнірі УКАБ. Ініціатором виступив капітан команди Сергій Красновський, а співробітники компанії з ентузіазмом підтримали дану ініціативу. Так як співробітники працюють в різних куточках країни, більшість тренувань відбуваються за індивідуальною програмою кожного гравця, а от зіграність, командну взаємодію, відпрацьовують під час загальних зборів компанії і на спільних тренуваннях безпосередньо перед грою. Для деяких гравців збірної футбол — це спосіб життя, для інших — елемент командного духу. Компанія активно співпрацює з благодійними фондами та допомагає дитячим установам. У разі перемоги у турнірі планують витратити кошти на встановлення спортивно-ігрового майданчику в одному з навчально-реабілітаційних центрів та закупити книги в одну з регіональних шкільних бібліотек.


МХП

 

Команда МХП вперше братиме участь в UCAB FOOTBALL FEST. Вона була створена в січні 2018 року за ініціативи капітана команди Олексія Синящика та його колеги Антона Гловацького. Тренування збірної проходять стабільно раз на тиждень. Також посилено тренуються безпосередньо перед проведенням матчів в кубку ЦО ПАТ «МХП». Деякі з гравців збірної іноді приймають участь в місцевих чемпіонатах міста Києва. Футбол для команди — це спосіб з користю провести свій вільний час, адже в минулому всі гравці займались футболом та отримували від цього величезне задоволення. У разі перемоги, всі кошти підуть на благодійність — скоріше всього, це буде дитячий будинок або медичний заклад для лікування хворих дітей.


Птахокомплекс

 

В черговий раз спробує свої сили в UCAB FOOTBALL FEST  команда філії «Птахокомплекс», котра тричі підряд посідала третє місце турніру. Команда була сформована в 2015 році з ініціативи працівників футболістів-любителів з досвідом: Михайла Грицика та капітана команди Валерія Шубрата. В осіннє-зимовий період збірна тренується у спортивному залі ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені І. Сагаєва, куди минулого року на благодійні кошти від перемоги, були закуплені 2 спортивних тренажери для розвитку та тренувань юних спортсменів, а можливо в майбутньому — чемпіонів України чи Європи. В разі перемоги та здобуття призового сертифікату, команда однозначно перерахує кошти на доброчинність, можливо, це буде дитяча футбольна команда міста Ладижина.


Райффайзен Банк Аваль

 

Команда «Райффайзен Банк Аваль» вже не вперше стане учасником UCAB FOOTBALL FEST. Футбольна команда була створена 8 років тому. Головними ініціаторами та ідейними натхненниками створення збірної були представники департаменту персоналу банку. До сьогодні, Ярослав Сербін — один з засновників команди — є тренером та головним менеджером команди. Команда систематично тренується та щотижня проводить  тренування та товариські зустрічі. Також у вихідні дні час від часу представники команди грають  в офіційних матчах. Для команди футбол — це наше велике хобі з самого дитинства, саме тому він є не просто грою, а способом життя. У разі перемоги збірною, виграні кошти будуть направлені на благодійність.


Сігнет

 

Команда «Сігнет» бере участь в футбольному турнірі УКАБ з самого початку його заснування. Цього року відбулась масштабна заміна гравців команди на більш молодий склад. Збірна сформувалась спонтанно — напередодні першого турніру УКАБ. Гравці команди часто беруть участь в локальних змаганнях та представляють інтереси футбольних команд своїх сіл на районних та обласних турнірах. Відповідно, тренуються хлопці регулярно і постійно вдосконалюють свій рівень гри. Футбол для команди — колективна гра, яка зміцнює дух робочого колективу. Компанія опікується Плисківським психоневрологічним інтернатом і, в разі перемоги, направлять кошти саме на потреби цього закладу.


СІЕЙЧЕС УКРАЇНА

 

Команда «СІЕЙЧЕС УКРАЇНА» досить молода, в змаганнях участі ще не брала, і участь в футбольному турнірі УКАБ буде першою грою. Збірна активно готується до турніру, проводить багато часу на тренуваннях та вдосконалює навики роботи із м«ячем. Тренування проходять в одному зі столичних спортклубів двічі на тиждень. Футбол для збірної — це елемент командного духу та уміння працювати в команді. У разі перемоги команди, кошти будуть направлені дитячим закладам, якими опікується компанія.


СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА

 

Команда «СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА» не тільки вперше братиме участь в футбольному турнірі УКАБ, а й зіграє свої перші футбольні матчі у заявленому складі. Поведе команду «у бій», безпосередньо, директор компанії, Самюель Робар. Команда складається із футболістів зі стажем та новачків — недосвідчених спортсменів, але справжніх бійців та упертих суперників. Персонал «СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА» активно займається спортом: бігає, грає в теніс, катається на лижах, а також бере участь у велогонках та авторалі. У разі перемоги, буде оголошено збір ідей та побажань серед персоналу компанії і дочірніх підприємств, щоб обрати найкращу пропозицію, на яку і будуть спрямовані кошти. 


Старинська птахофабрика

 

Команда «Старинська птахофабрика» є серед новачків цьогорічного турніру УКАБ. Склад збірної команди сформувався дуже давно. Ініціаторами формування стали спортсмени підприємства, які хотіли перевірити власні сили у чемпіонаті району з футболу. Команда тренується регулярно — двічі на тиждень, причому до змагань готується як фізично, так і морально. Футбол для команди — хобі і спосіб проявити себе, випробувати свої сили у командній грі.


УКАБ

 

Засновники UCAB FOOTBALL FEST. «За своєю суттю аграрії завжди були дуже активними та мали хорошу фізичну форму,  адже досить часто їх робота — важка фізична праця в полях. Тож спорт та регулярні тренування — взагалі не проблема для людей із сільського господарства. А поспілкувавшись із нашими компаніями-членами, ми зрозуміли, що найбільш популярна командна гра — це футбол. І ця гра у форматі благодійного футбольного турніру дала нам змогу поєднати спортивний фактор, командний дух і соціальну складову як доказ того, що аграрії завжди готові інвестувати в середовище, в якому вони працюють, дбати про розвиток села», — прокоментував ідею створення генеральний директор УКАБ Тарас Висоцький.


Українська правда

 

Команда «Української правди» уже третій рік поспіль візьме участь у футбольному турнірі УКАБ. Турнір УКАБ був основним стимулом для створення збірної, і першим турніром, у якому брала участь команда УП. Збірна тренується регулярно двічі на тиждень. Футбол допомагає гравцям проводити цікаво час за стінами редакції, підтримувати дружні відносини і командний дух. У разі виграшу команда планує підтримати благодійний фонд «Таблеточки».  


Урожай

 

Футбольній команді «Урожай» із с. Чаплинка Лисянського району Черкаської області (компанія «Миронівський хлібопродукт») наступного року виповниться 10 років.  За ці роки команда взяла участь у багатьох районних, обласних та міжобласних змаганнях та здобула не одну перемогу. Команда тренується тричі на тиждень у спортивному залі рідного села Чаплинка. У дні тренувань приїжджають пограти у футбол хлопці із сусідніх сіл, таким чином щовечора проходять міні-турніри. Для команди футбол — це згуртованість, дружба та відпочинок. Футбол є командною грою, яка об»єднує, дає можливість відпочити від повсякденних справ, поспілкуватися з друзями, колегами поза межами роботи.


08:45 Кубки чекають на своїх героїв, а вболівальники напоготові :)

  

09:00 Гімн прозвучав. Перша турнірна гра стартувала. 

 
 

09:09 На полі №1 «Українська правда» грає з «Захід Агро МХП», на полі №2 — ІМК з МХП, на полі №3 — Філія «Птахокомплекс» — Філія «ВКВК», на полі №4 — «Агроскоп» — «Райфайзен Банк Аваль».

І перший небезпечний момент. Перший штрафний б'є Сергій Овсієнко з команди IMK. Тим часом «Захід Агро МХП» активно володіє м'ячем і домінує на полі. «Українська правда» грає на швидких контрастах. Дві вінницькі команди — Філія «Птахокомплекс» і Філія «ВКВК» — грають в насолоду :)

 

09:13 УРА! Маємо перший гол. Команда «Агроскоп» забила минулорічним переможцям (зайняли друге місце) — команді «Райффайзен Банк Аваль», але ті не забарилися з відповіддю і за хвилину відігралися. 1:1 на полі №4, на інших полях поки грають «всуху».

 

09:15 Поле №4 радує своїх вболівальників динамічною грою. «Агроскоп» — «Райффайзен Банк Аваль» вже 2:1.  І знову ж «Райффайзен Банк Аваль» зібралися і відігралися. Перший тайм завершився для поля №4 рахунком 2:2. Для інших — по нулям.

 

09:23 Перший гол маємо на полі №2 — команда МХП забила ІМК.

Другий тайм «Української правди» та «Захід Агро» був рівним та  толерантним. «Захід Агро» володів м'ячем більш вправно. Загалом у першому таймі команди ще придивлялися, але грали без помилок. Другий тайм — гра пожвавилася.

Минулорічні чемпіони — команда ІМК — поступилися МХП, але в команді зазначають, що за результатами жеребкування отримали цього року сильного суперника.
«Команда МХП гарно зіграла, ми — гірше. Під час гри в суперників було вдвічі більше моментів, коли можна було забити гол, ніж у нас. Високий рівень гри. Звісно, ми розраховували на перемогу, була гарна гра, але переміг сильніший», — коментує капітан команди ІМК Віктор Вдовиченко.

Як проходив перший футбольний день минулого року, дивіться тут


09:46 Друга гра вже у розпалі. І на перших хвилинах на полі №2 відкрито рахунок. «Старинська птахофабрика» забила у ворота «СІЕЙЧЕС Україна». Також у цій грі на полі №1 грає команда «Суффле-Агро» з AGRICOM Group, на полі №3 — УКАБ з ALFA Smart Agro, на полі №4 — «КВС-УКРАЇНА» з командою компанії «Агроресурс». Тим часом УКАБ забиває ALFA Smart Agro. 

Поки що маємо одну жовту картку, суддя показав її за неспортивну поведінку Кишковському (№7) з команди «СІЕЙЧЕС Україна».

  
  

10:20 Отже, на сьогодні маємо таку картину: «Суффле-Агро» і AGRICOM Group грають рівно, але AGRICOM Group веде в рахунку 4:1.

 

«Старинська птахофабрика» постійно домінує, їх склад дуже технічний і великий, грають комбінаційно, «СІЕЙЧЕС Україна» поки що обороняється, їм не вдається налагодити гру. «Старинська птахофабрика» веде 3:0.

«Агроресурс» веде рахунок у грі з «КВС-УКРАЇНА» 2:0. Противники гідні один одного, проте грішили помилками в передачах. «Агроресурс» зробили заявку на перемогу, молода команда, але продемонстрували грамотну гру і робили менше помилок при передачі.

ALFA Smart Agro обіграла УКАБ з рахунком 2:1. Гра досить груба, велика кількість зупинок через порушення правил.

 

Друга гра завершена!


10:38 Третя гра у розпалі. На полі №1 БАСФ грає з «Август-Україна», на полі №2 — «Агропросперіс» з «Сігнет», на полі №3 — «НВФ Урожай» і «Українська правда», на полі №4 — «Захід-Агро МХП» з ІМК.

 

Слід відзначити, що вболівальники «Сігнета» третій рік поспіль показують свою відданість команді — їх чутно як мінімум до метро :) Інші не відстають.

Як вам: за 5 хвилин маємо три голи!!!

 

11:15 «Українська правда» забиває гол, проте їх гру це не рятує. Команда «Урожай» веде. Під кінець другого тайму команда «Урожай» веде з рахунком 5:1. «Август» виграє у БАСФ з рахунком 7:0. Ми чуємо захоплені крики. Тут вирували суперпристрасті — гравцеві БАСФ видали жовту картку. В цей же час «Агропросперіс» забиває «Сігнету», це вже 3-й гол. Не встигли ми озирнутися, як хлопці з ІМК забили два голи! «Захід Агро» пасе задніх. Судді кажуть, що «Захід Агро» — дебютанти турніру і грати проти досвідчених гравців ІМК досить складно.

 

Ну, що, перший тайм закінчився, і вже є перші результати ігор. Абсолютний лідер першого поля — «Август». Їх рахунок 7:0, команда протягом всієї гри контролювала м'яч, а їх форварди вели активну тактику нападу. На другому полі «Агропросперіс» перемагає «Сігнет» з рахунком 2:0. Лідери 3-го поля — команда «Урожай» з рахунком 5:1. Хлопці протягом всієї гри впевнено домінували, притиснувши суперників до воріт. Результати 4-го поля — ІМК лідирує над «Захід Агро» з рахунком 2:0.

  

12:00 AGRICOM Group забила гол на 4-му полі майже на перших хвилинах другого тайму.

Філія «Птахокомплекс» — досвідчена команда, яка почала гру обережно, економлячи сили. Хлопці грали на контратаках, знаходячи нові схеми. Тайм проходив коректно з мінімальною кількістю помилок. Рахунок на кінець гри 0:0.

«Суффле» на 4-му полі забили перший гол, 1:0 в першому таймі. Тим часом на 2-му полі «Агроскоп» веде дуже жорстку гру практично на межі фолу. Брак майстерності компенсується силою, що дуже небезпечно. Велика кількість помилок погіршує видовищність матчу, гравці не гребують використовувати силу і порушують правила.

Команда Філії «Птахокомплекс» почала жорсткіше грати в нападі і змогла успішно пробити пенальті. Команда повела в рахунку 1:0. Філія створила вольовий момент, але потрапила в штангу. Відразу «Агросем» атакував ворота, і рахунок зрівнявся.

 

«Суффле Агро» виходить переможцем на 3-му полі з рахунком 1:0. «СІЄЙЧЕС» грали досить жорстко, не обійшлося без травм. Гравці емоційні, але коректні, володіння м'ячем у грі — 50 на 50, було багато нереалізованих моментів.

З команди «Вінницька птахофабрика» під час гри був діскваліфікований один гравець за агресивну поведінку під час гри. Один гравець з команди «Агросем» отримав травму. Гра цікава, але груба, велика кількість жовтих карток. Обидві команди з великим рівнем майстерності гравців, 2:0 на користь ВКВК.

Результати передостаннього кола: AGRICOM Group  — «Старинська птахофабрика» 3:1, «Суффле Агро» — «СІЕЙЧЕС» 1:0, ВКВК — «Агроскоп» 2:0, «Агросем» — Філія «Птахокомплекс» 1:1.

 
 

12:08 Останнє коло змагань перед обідом: УКАБ — «Агроресурс», ALFA Smart Agro — «КВС-УКРАЇНА», «Сігнет» — БАСФ, «Август» — «Агропросперіс».

 

12:27 «Сігнет» відкрили рахунок в 5-й грі, команда БАСФ грає номером 2, використовуючи стрімкі контратаки. Вболівальники «Сігнет» емоціями підтримують команду і є прикладом ідеального фан-клубу, вболівальники супроводжують їх на всіх матчах. Вони створюють ідеальну атмосферу на полі і поза його межами. Рахунок 1:0 на користь «Сігнет».

На другому полі ALFA Smart Agro лідирує в чесній боротьбі проти команди «КВС-УКРАЇНА».

На 4-му полі за рахунок кращого контролю м'яча команда «Август» має перевагу і веде рахунок 1:0 проти «Агропросперіс». В цей же час на 1-му полі почала розігрувати команда УКАБ. «Агроресурс» розіграла кутовий, але воротар УКАБ впорався з ударом, рахунок 0:0.

Другий тайм. Поле №2. Завдяки впевненій грі воротаря ALFA Smart Agro команда впевнено себе почуває і акцентує увагу на атаках, маючи тактичну і ігрову перевагу.

«Август» — «Агропросперіс» 3:0, «Сігнет» — БАСФ 5:0, ALFA Smart Agro — «КВС-УКРАЇНА» 1:0, УКАБ — «Агроресурс» 0:1


12:45 Маємо таку турнірну таблицю за результатами 5 кіл.

Група А

Команды 1 2 3 4 мячи В Н П Место
1 Суффле Агро Украина      1:0  1:4          
2 Старинская птицефабрика      3:0  1:3          
3 СИЭЙЧЭC Украина  0:1  0:3              
4 Agricom Group  4:1  3:1              

Група В

Команды 1 2 3 4 мячи В Н П Место
1 УКАБ      0:1 1:2          
2 КВС-УКРАИНА      0:2  0:1          
3 Агроресурс  1:0  2:0              
4 ALFA Smart Agro 2:1  1:0              

Група C

Команды 1 2 3 4 мячи В Н П Место
1 БАСФ Т.О.В.      0:5  0:7          
2 Агропросперис      2:0  0:3          
3 Сигнет-Центр  5:0  0:2              
4 Август Ураина  7:0  3:0              

 

Група D

Команды 1 2 3 4 5 мячи В Н П Место
1 НВФ «Урожай»    5:1                
2 Украинская правда  1:5       0:0          
3 ИМК       0:1  2:0          
4 МХП     1:0              
5 Зихид-Агро МХП   0:0  0:2               

Група Е

Команды 1 2 3 4 5 мячи В Н П Место
1 Агросем    1:1                
2 Филия «Птицекомплекс»  1:1       0:0          
3 Агроскоп Интернешнл       2:2  0:2          
4 Райффайзен Банк Аваль     2:2              
5 Филия «ВКВК»   0:0  2:0            

Зустрінемось після обіду о 13:45 :)


13:45 Після перерви продовжуємо. Команда ІМК використовує заміну гравців, що дає перевагу і швидкість. Після помилки воротаря команда ІМК виходить вперед, відкривши рахунок, і забиває гол команді «Урожаю». Після багатокрокових комбінацій ІМК через пару хвилин забивають другий гол. 

 

На 2-му полі ведеться боротьба між командами МХП і «Захід Агро», рахунок поки по нулям. Команди на 3-му полі поки демонструють мляву гру, оскільки більше уваги приділяють захисту і не хочуть ризикувати. Футболістам на 4-му полі вже дається взнаки спека, команди грають на низькій швидкості і порушують правила. При цьому команда «Райффайзен Банк Аваль» на старті забиває гол.

 

 Доносяться оплески, команда «Урожаю» відіграє у ІМК, забиваючи перший гол. Рахунок — 2:1 на користь ІМК.

 
  

Тим часом у дітей свій футбол і розваги :)

 
  

14:24 ВКВК стрімко давила під час атаки, але завдяки фортуні «Райффайзен Банк Аваль» випадково забив перший гол. У другому таймі команда порівнює очки за рахунок комбінаційної гри.

Під час перерви тренерський штаб тактовно змінив хід гри. Відзначився нападник команди ІМК. Тим часом на 2 полі під час скупчення гравців нападник МХП забиває гол.

Маючи в своєму складі хороших гравців, ІМК запам'яталися дуже грубою грою. Вони не використали можливість штурмувати ворота і за всю гру реалізувалися тільки в двох моментах.

Тим часом на 3-му полі за грубе порушення під час гри в захисті команда «Агросем» отримала пенальті. При цьому «Агроскоп» зрівняли рахунок, забивши гол.

Команди закінчують матчі, на 4 поле «Райффайзен Банк Аваль» програє Філії ВКВК з рахунком 2:1.


15:00 На 1-му полі «Старинська птахофабрика» веде з рахунком 6:0, компактна стратегія дозволила закрити вільні зони від команди «Суффле». «Суффле» зламалися психологічно і майже не чинять опір противникам.

На 2-му полі лідирує команда  AGRICOM Group з рахунком 5:1, залишаючи «СІЕЙЧЕС» далеко позаду. У гравців хороша стратегія, що дозволяє їм вирватися вперед.

На 3-му полі команда УКАБ тихо лідирує з рахунком 2:1, коментатори відзначають, що гра проходить без особливо яскравих моментів.

На 4-му полі виграє «Агроресурс», які повністю контролюють м'яч, команда ALFA Smart Agro не може вивести його з рук супротивника і пасе задніх. 

 

Тим часом команди закінчують гру. 1-ше поле фінішує з рахунком 7:0 на користь «Старинської птахофабрики», їх команда домінувала, були небезпечні моменти, і «Суффле» намагалися дограти на контратаках. AGRICOM Group обіграв «СІЕЙЧЕС» з рахунком 6:1, вони трохи знизили активність, при цьому вдалося виграти. На 3-му полі перемагає «КВС-УКРАЇНА» з рахунком 3:1, команда виявилася кращою у всіх компонентах, проте рахунок не в повній мірі характеризує команду. На 4-му полі перемагає «Агроресурс», команда об'єктивно була сильніша, що підтверджує загальний характер матчу.15:55 Гра між командами МХП — НВФ «Урожай» та «Українська правда» — ІМК проходила коректно, але при цьому тримаючи глядачів в напрузі.

У матчі між командами  МХП і НВФ «Урожай» гравці МХП нав'язали позиційну боротьбу команді «Урожай». Результатом є рахунок 2:0. В цій позиційній боротьбі вони почували себе комфортно, і намагалися руйнувати швидкі контратаки.

Але в один момент гравці МХП втратили чудову нагоду, вийшовши втрьох на воротаря, але так і не реалызувавши гол.

Між «Українською  правдою» і ІМК точиться рівна боротьба. «Українська правда» намагалася вийти вперед через напад, проте команда ІМК тримала свої позиції.

Гравці команди мають непохильний характер, не шкодують суперника і дуже близько до того,  щоб вийти вперед в поєдинку з командою ІМК.


В першому таймі «Агросем» забив гол і примусив команду «Райффайзен Банк Аваль» іти в атаку. До того ж, «Агросем» «сів» на власні ворота і грає у відбій.

За рівнем гри футбольне щастя було на боці «Райффайзен Банк Аваль». Як наслідок, вони забили два м'ячі. Рахунок 1:2 на користь «Аваля». 

Філія «Птахокомплекс» — «Агроскоп». Команда Філії «Птахокомплекс» за рахунок кращих фізичних кондицій домінує на полі з рахунком 2:0. Філія «Птахокомплекс» виглядала більш концентрованою і мала шалене бажання перемогти в цьому непростому поєдинку, що завершився їх логічною перемогою 2:1.


Поле №1 закінчило 3:0. Перший тайм між командами МХП і МВФ «Урожай» був рівним, другий — комбінований. МХП на початку другого тайму забила швидкий гол, що збило з пантелику супротивника. 

У грі ІМК виглядали більш свіжіше і сильніше, але не змогли реалізувати шансу.

«Українська правда» не мала протягом матчу таких моментів, але внаслідок кооперування їх сил і протягом гри вони виклалися на 100%, що дало результат виходу вперед на наприкінці гри.


 

16:00 Маємо перші результати.

Група А

Команды 1 2 3 4 мячи В Н П Место
1 Суффле Агро Украина    0:7  1:0  1:4    1    3
2 Старинская птицефабрика  7:0    3:0  1:3    2    1  2
3 СИЭЙЧЭC Украина  0:1  0:3    1:6        3  4
4 Agricom Group  4:1  3:1  6:1      3      1

Група В

Команды 1 2 3 4 мячи В Н П Место
1 УКАБ    1:3  1:3 1:2        3  4
2 КВС-УКРАИНА  3:1    0:2  0:1    1    2  3
3 Агроресурс  3:1  2:0    3:0        1
4 ALFA Smart Agro 2:1  1:0  0:3        1

Вихід у 1/8 фіналу

Група А 

Места в группе  Команды
1  Agricom Group
2  Старинская птицефабрика
3  Суффле Агро Украина

Група В 

Места в группе  Команды
1  Агроресурс
2  ALFA Smart Agro
3  КВС-УКРАИНА

16:15 На 1-му полі «Агропросперіс» виглядає набагато впевненіше, ніж команда БАСФ. Реалізація їх рухів виглядає відмінною, команда впевнено лідирує з рахунком 8:0. У цей же час на 2-му полі без особливо яскравого виконання грає команда «Сігнет» за великим рахунком на захист, не дозволяючи противникам створювати небезпеку біля воріт. Рахунок поки що по нулям. «Гол у роздягальню» забиває команда «Август», на даний момент рахунок 2:0.

 
 

Передостання гра завершена. На 1-му полі абсолютний лідер — команда «Агропросперіс», яка зробила все, щоб їх команда перемогла. БАСФ грали на контратаки, роблячи небезпечні контрвипади. Рахунок на кінець гри — 8:1. На 2-му полі перемогла команда «Август» з рахунком 4:2. Варто відзначити потужну підтримку з боку вболівальників обох команд. Хлопці грали до останнього заради своїх уболівальників, роблячи всю гру неймовірно насиченою.

Группа C

Команды 1 2 3 4 мячи В Н П Место
1 БАСФ Т.О.В.    1:8  0:5  0:7        3  4
2 Агропросперис  8:1    2:0  0:3    2    1  2
3 Сигнет-Центр  5:0  0:2    2:4    1    2  3
4 Август Ураина  7:0  3:0  4:2      3      1

Вихід в 1/8 фіналу

Група C

Места в группе  Команды
1  Август Ураина
2  Агропросперис
3  Сигнет-Центр

16:35 Через 10 хвилин стартує останнє коло ігр.

  
  

17:04 Остання гра! Команда ВКВК на 1-му полі грає практично основним захисником, який також забив перший м'яч.

На 2-му полі біда — команда «Райффайзен Банк Аваль» виснажена, неозброєним оком видно, що гравці втомлені, а заміни немає. Якщо в попередніх матчах їх вистачало на всю гру, то тут з самого початку можна помітити, як сильно вони втомилися. Будемо сподіватися, що вони знайдуть енергію і зможуть гідно протистояти команді супротивників, рахунок не відкритий, по нулях.

На 3-му полі грають приблизно рівні за класом команди, ведуть позиційну боротьбу у центрі поля — «Урожай» і «Захід Агро МХП». Поки що не було гострих моментів, які б завершилися взяттям воріт, рахунок не відкритий.

На 4-му полі «Українська правда» постійно комбінує, використовуючи награні стандарти. М'яч виводиться на вільну зону, куди на швидкості вривається один з гравців. Кожна атака завершується ударом з повороту.


17:20 Залишається зовсім небагато часу. Другий тайм гравці команди «Урожай» впевнено домінують більшу частину матчу. Вони створили небезпечні моменти, але впевнений захист воротаря МХП не дозволив реалізувати це. Вагомий фактор перемоги — хороша фізична форма гравців «Урожаю». Рахунок 1:0 на користь «Урожаю». На 4-му полі команді «Аваль» далася взнаки тотальна втома, яка накрила гравців в кінці першого дня змагань. Гравці втратили гостроту атак, все більше видно випадкові помилки. Склалося враження, що жодній команді не потрібна перемога.

ВКВК не в повній мірі розкрила свій потенціал, готуючись до фіналу турніру. Неосновним складом вони домінували і нав'язали свій стиль суперникам. Матч закінчився з результатом 3:1 на користь ВКВК.
 
Філія «Птахокомплекс» і «Райффайзен Банк Аваль» показали себе сильними і рівними, на останніх хвилинах можна помітити втому на обличчях, вони не добігали і замикали моменти. Команди фінішували з результатом 2:0 на користь Філії. 

Група D

Команды 1 2 3 4 5 мячи В Н П Место
1 НВФ «Урожай»    5:1  1:2  0:3 0:3     1    3  5
2 Украинская правда  1:5    1:0 0:2  0:0    1  1  2  4
3 ИМК  2:1  0:1   0:1  2:0    2    2  3
4 МХП  3:0 2:0  1:0    1:2    3    1  1
5 Зихид-Агро МХП 3:1 0:0  0:2  2:1      2  1  1  2

 Група Е

Команды 1 2 3 4 5 мячи В Н П Место
1 Агросем    1:1  2:1  1:2  1:3  5:7  1  1  2  4
2 Филия «Птицекомплекс»  1:1    2:1  2:0 0:0    2  2    2
3 Агроском Интернешнл  1:2  1:2   2:2  0:2      1  3  3
4 Райффайзен Банк Аваль  2:1 0:2  2:2    1:2    1  1  2  5
5 Филия «ВКВК»  3:1 0:0 2:0 2:1     3 1   1

 Выход в 1/8 финала

 Група D 

Места в группе  Команды
1  МХП
2  Зихид-Агро МХП
3  ИМК

Група E

Места в группе  Команды
1  Филия «ВКВК»
2  Филия «Птицекомплекс»
3 Агроскоп Интернешнл
4  Агросем

До завтра, друзі. О 10.00 ігри розпочинають команди AGRICOM Group  — «Агросем», «Агроресурс» — ІМК, МХП — «КВС-УКРАЇНА», ВКВК — «Суффле Агро». О 10.45 ігри продовжать: «Август» — «Райффайзен Банк Аваль», «Старинська птахофабрика» — Філія «Птахокомплекс», ALFA Smart Agro — «Сігнет», «Агропросперіс» — «Захід-Агро МХП». А для вас працювали: Людмила Лебідь, Наталія Помянська, Наталія Ключнікова, Іванна Панасюк, Алла Стрижеус :)