На Вінниччині з'являться приватні мисливські угіддя

18 березня 2023, 15:25 4032

Джерело фото: Ямпіль.Інфо

Підприємство «Хантер», яке в Шосткинській громаді обслуговуватиме 14 тис. га, також взяло у користування 900 га мисливських угідь на Ямпільщині.

Про це повідомив засновник підприємства «Хантер» Володимир Пилипейко, пише «Ямпіль. Інфо».

«Між селами Шатрище та Феофілівка є невелика ділянка полів, і до них примикають агролісгоспівські ліси. Там є і буде відтворюватись коза, заєць, лисиця, вовк, можливо, буде заходити також олень та дикий кабан», — розповідає Володимир Пилипейко.

За словами підприємця, ТОВ «Хантер» бере у користування лише 900 з 119 тис. га, що належали Ямпільській організації Товариства мисливців та рибалок.   

«Якщо взяти Шосткинське УТМР, то це 122 тис. га, та Ямпільське, де 119 тис. га, то в Ямпільському районі ми за рахунок агролісгоспу взяли 600 га і за рахунок приватного підприємства — 300 га. У Шостці ми взяли 4 тис. га полів. Коли закінчиться війна, і Україна переможе, у мисливців буде можливість приїжджати, брати картки у єгеря та полювати. Наше мисливське господарство працюватиме на тих же умовах, що і УТМР. Тільки якщо у них ви платите, а добути звіра вам важко, то ми зможемо гарантувати, що якщо ви заплатили за зайця, то ви його вполюєте. У нас є кормова база, єгері, охорона — створені всі умови для ведення мисливського господарства», — зазначає Володимир Пилипейко.

Він додає, що мисливське господарство «Хантер» вже розпочало свою роботу.

«Ми вже розпочали роботу і ліс Середино-Будського лісгоспу використовували за спільним фінансуванням: ми забезпечували корми та охорону. На сьогодні у нас є оленяча ферма, є молодняк оленя, який ми будемо випускати у дику природу. Ореол оленя дуже великий і, я сподіваюсь, буде розходитись і у нас, і в інших угіддях з’являться олені. Якщо у нас не буде браконьєрів, то звір завжди буде», — говорить Володимир Пилипейко.