Аграрний фонд виставлять на продаж до 2017 року

07 вересня 2016, 08:01 2328
Аграрний фонд виставлять на продаж до 2017 року фото

Уряд суттєво розширив перелік об'єктів, що пропонуватимуться до продажу, внісши зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2015 р. № 271.

Про це говориться в новій постанові від 31 серпня 2016 р. № 558, опублікованій на сайті уряду.

До переліку об'єктів, що будуть виставлені на продаж у 2016-2017 рр., включені, зокрема, ПАТ «Турбоатом», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» та ПАТ «Аграрний фонд», які потребують значних інвестицій для забезпечення їх стабільної роботи та розвитку.

Одночасно з переліку вилучені вже приватизовані об'єкти, а також такі, що перебувають у зоні проведення АТО. Очікується, що реалізація вимог постанови дозволить забезпечити підготовку до приватизації об'єктів державної власності, що сприятиме залученню приватних інвестицій, підвищенню економічних результатів діяльності підприємств, а також забезпеченню надходжень коштів від приватизації державного майна до державного бюджету у 2016-2017 рр.


Для довідки: ПАТ «Аграрний фонд» створено в 2013 р. В його функціональні обов'язки входять форвардні закупівлі врожаю для підтримки українських сільгоспвиробників. Крім діяльності у сфері купівлі-продажу зерна, підприємство також займається реалізацією продуктів його переробки.