Titan Machinery представить в Україні універсальний трактор на 110 к.с.

06 грудня 2022, 12:45 3603

Обслуговування ферми, малого та середнього агробізнесу з мінімальними затратами пального та часу. Новий універсальний повноприводний трактор Case IH Farmall M потужністю 110 к.с. уже доступний для перегляду та замовлення у «Тайтен Машинері Україна».

Про це повідомляють у компанії Тайтен Машинері Україна.

Поряд із надійністю та продуктивністю аграрії отримають найбільш розвинену мережу складів і сервісних центрів на території України, що гарантує роботу без простоїв та безперебійне виконання щоденних завдань. Водночас, окрім обслуговування агробізнесу, трактор стане в нагоді для забезпечення енергетичної безпеки регіону й очищення доріг узимку. 

Трактор оснащений 3,9-літровим турбованим двигуном з інтеркулером потужністю до 110 к.с., що має крутний момент 430 Нм та рівень викидів Tier III. До цього поліпшена система охолодження з віскомуфтою, що дозволяє економити пальне взимку та запобігти перегріву в умовах спеки. 

Двигун працює з трансмісією ActiveDrive 4 (Semi-Powershift) 16x16, має автоматичне блокування диференціалу та автоматичний повний привід, що зменшує витрату пального та дозволяє обрати оптимальний режим роботи. 

Ключовою перевагою в роботі стане потужна електромеханічна гідросистема продуктивністю 65 л/хв з 3 парами гідровиходів, яка дозволяє керувати навіскою вантажопідйомністю до 5400 кг й без проблем керувати важким сільськогосподарським обладнанням з високою точністю на заданій глибині.  

Простора кабіна з регульованою пневмопідвіскою сидіння, кліматичною установкою та аудіосистемою в стандартній комплектації у поєднанні з електрогідравлічним важелем перемикання напрямку руху Power Shuttle та високою ергономікою органів управління дозволяє оператору працювати ефективніше та зменшує рівень втоми. 

Електромеханічна муфта валу відбору потужності має три різні швидкості (540, 540E та 1000 об/хв), що дозволяє агрегатувати з сільськогосподарським приладдям та будь-яким агрегатом вітчизняного чи іноземного виробництва для заготівлі щепи для опалення.  

Умови придбання можна дізнатися за номером 0 800 50 8080 або залишивши заявку на веб-сайті.