Модернізація технологій вирощування рослинних культур — спільна мета українського аграрного ринку

19 листопада 2023, 11:15 2582

На міжнародній виставці Agritechnica 2023 в Ганновері (Німеччина) команда топменеджменту компанії «НІБУЛОН» на чолі з Андрієм Вадатурським провела зустріч із представниками правління CNH Industrial і «Тайтен Машинері».

Зокрема, було обговорено кроки в напрямі модернізації технологій вирощування рослинних культур за застосування надійного та ефективного обладнання CASE IH для підтримки та розвитку сільськогосподарської галузі України. Про це йдеться у повідомленні компанії «Тайтен Машинері Україна»

«Шукаючи можливість наростити ефективність та зменшити собівартість виробництва аграрної продукції, українські компанії потребують якісної техніки та надійної сервісної підтримки. «Тайтен Машинері Україна», офіційний дилер Case IH, в умовах сьогодення є надійним партнером для українських аграріїв, пропонуючи рішення, які дозволяють працювати найбільш ефективно та допомагають вистояти у складні часи», — коментують у компанії.

Цьогоріч бренд CASE IH з гордістю представляє рішення для європейських виробників усіх масштабів та секторів — від найпотужнішого трактора Quadrac 715 й до першого цілком електричного трактора Farmall 75C Electric. Також для огляду відвідувачам були запропоновані останні новинки продуктової лінійки бренду включно з комбайнами та прес-підбирачами.  

У номінації Farm Machine Award 2024 відзнаку отримав цілком новий електричний трактор Farmall 75C Electric, який було визнано найкращим компактним трактором. Він має чотири напівавтономні функції, включно з режимом безпеки та функцією Follow me, а також режим прямування за рядом. Крім того, електричний Farmall 75C має безпечний режим, який може виявляти людей, тварин чи об'єкти поряд із трактором в радіусі 360о. У комплектації з фронтальним навантажувачем цей трактор може використовуватися як прифермерський чи комунальний. 

Також під час церемонії Agritechnica Innovation Award визнання журі отримала система Advanced Feedrate Radar, яку було розроблено для комбайнів Case IH Axial-Flow. Технологія здобула срібну медаль. Система за допомогою чотирьох радарних блоків на жниварці передбачає кількість маси, що надійде до комбайну, це дозволяє до 20% збільшити швидкість роботи комбайна без ризику блокування. 

На стенді CASE IH неабиякою увагою користувалася зона Connect Room, де гості могли зануритися у світ технологій та дізнатися про ефективне використання даних, отриманих як від машин CASE IH, так і від змішаних парків техніки, у своїх щоденних операціях. 


Для довідки: компанія «Тайтен Машинері Україна» більш ніж 10 років є офіційним дилером CASE IH на ринку України та пропонує вітчизняним аграріям надійну інноваційну техніку, провідні технології для точного землеробства, широкий асортимент запчастин та професійну сервісну підтримку. Компанія створює всі умови для гармонійного розвитку аграрного бізнесу своїх клієнтів та досягнення ними найкращих фінансових результатів.