UKRAVIT представила препарати для весняного захисту та підживлення культур

27 березня 2018, 08:50 3515

Група компаній UKRAVIT пропонує комплексні інноваційні рішення для захисту та позакореневого підживлення широкого спектра сільськогосподарських культур.

UKRAVIT пропонує інноваційні та економічно обґрунтовані технологічні рішення залежно від регіону вирощування та рівня інтенсифікації, про це говориться у повідомленні компанії.

Зокрема, при вирощуванні зернових колосових культур на особливу увагу заслуговує новинка сезону 2017 — ВЕЙРОН®. Це двокомпонентний гербіцид, що контролює широкий спектр бур'янів, зокрема падалицю соняшнику (звичайну, стійку до імідазолінонів та трибенурон-метилу). Також технологічною перевагою препарату є досить широке «вікно» застосування з фази кущення до появи прапорцевого листка включно, що дає змогу на високому рівні контролювати великий спектр бур'янів у посівах зернових колосових культур. Однією з вагомих переваг ВЕЙРОНу в компанії називають контроль підмаренника чіпкого навіть у перерослій фазі (фаза 14 кілець, висота рослини понад 20 см). Ця проблема особливо актуальна у вологих умовах західних регіонів.

«Так як площі під соняшником щорічно збільшуються та все більш актуальним стає питання контролю бур'янів, у 2018 році на ринку було представлено новий гербіцид системної дії  ІМІ-ВІТ®, який застосовується в посівах соняшнику, стійкого до імідазолінонів. Препарат знищує широкий спектр однорічних дводольних та злакових видів бур'янів, від 2 до 8 листків у культури. Окрім соняшнику, цей препарат застосовується у посівах сої та гороху як ефективний гербіцид, який одночасно контролює дводольні та злакові бур'яни», — говориться у повідомленні компанії.

Для захисту посівів сої в період вегетації представлений гербіцид ФЛАГМАН® ЕКСТРА, який має контактно-системну дію та контролює однорічні та деякі багаторічні дводольні бур'яни. За рахунок поєднання двох діючих речовин відмічається підвищена ефективність проти наступних бур'янів: щириця (види), гірчак (види), паслін чорний, амброзія полинолиста, хрестоцвіті (види), падалиця соняшнику та ріпаку (в т.ч. стійких до дії імідазолінонів). Препарат є толерантним по відношенню до культури та не має післядії на наступні культури в сівозміні.

Як зазначається, лінійку мікродобрив ТМ АВАНГАРД доповнили 5 нових препаратів, із них у 4 продуктах міститься кремній як для передпосівної обробки насіння різних сільськогосподарських культур, так і для обприскування в період вегетації. Кремнієві добрива АВАНГАРД® Кремній біо, марки А та марки Б, активують процеси фотосинтезу та ріст і розвиток кореневої системи, знижують температуру культур на 3-5 °С, що є надзвичайно важливим в умовах повітряної посухи, підвищують посухо- і солестійкість культур та мають низку додаткових переваг.

«АВАНГАРД® Кремній бобові, олійні та АВАНГАРД® Кремній зернові застосовуються для обробки насіння, що підвищує польову схожість насіння до 10% та енергію їх проростання на 2-5%; сприяє появі дружніх сходів на 3-5 днів раніше; покращує засвоєння сполук азоту, фосфору, кальцію та магнію кореневою системою молодих проростків культур; підвищує стійкість культур до хвороб, ґрунтової посухи, приморозків та до інших біотичних факторів; знижує ретардантний вплив протруйників на молоді проростки культур та підвищує на 10-15% ефективність дії протруйників», — уточнили у компанії.

АВАНГАРД® Р Гроу містить у своєму складі високо- і низькомолекулярні поліетиленгліколі, багатоатомні спирти, амінокислоти, солі гумінових і фульвових кислот, бурштинову кислоту та інші карбонові кислоти, біогормональний комплекс, мікроелементи. Цей продукт має властивості стимулятора росту, кріопротектора, адаптогена, антистресанта, імунокоректора і прилипача, зазначають в UKRAVIT.


Для довідки: UKRAVIT була заснована в 1999 р. Група займається виробництвом засобів для знищення побутових комах та гризунів, засобів захисту рослин, мінеральних добрив з мікроелементами і стимуляторів і регуляторів росту рослин.