KSG Agro збільшив генерацію тепла на біопаливі на 37%

13 лютого 2019, 13:05 1612

Загальний обсяг теплової генерації на біопаливі — пеллетах — зріс на 37% після введення в 2018 р. в експлуатацію трьох нових котелень на біопаливі в Дніпропетровській області.

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу KSG Agro.

«У 2018 році котельні, що працюють на поновлюваному біопаливі, встановлено та введено в експлуатацію в школах двох сіл Дніпропетровської області — село Тритузне ??(потужністю 500 кВт), с. Надієвка (600 кВт), а також в торговому центрі «Міріада» м.Дніпро (800 кВт)», — говориться у повідомленні.

Раніше, в 2017 р., агрохолдинг KSG Agro встановив і ввів в експлуатацію шість котелень на біопаливі: три на підприємстві «Рантьє» в с.Нива Трудова (кожна потужністю 3,5 мВт), що обслуговує свинокомплекс холдингу, в школах сіл Новопокровка (1,75 мВт), Настасьєвка та Зоря (по 600 кВт).

Дев'ять котелень загальною потужністю 8,35 мВт виробляють за опалювальний сезон (160 днів) 2080 Гкал тепла.

«Інвестування в котельні на біопаливі — один з наших стратегічних пріоритетів. Мова йде не лише про енергетичну незалежність дніпропетровського регіону, а й про істотну економію ресурсів для територіальних громад. Економія становить до 40% у порівнянні з природним газом та кам'яним вугіллям», — говорить голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, -

У 2019 р. агрохолдинг планує здійснювати операційну діяльність з обслуговування вже побудованих котелень.


Для довідки: KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво та виробництво відновлюваного біопалива (паливні пелети).