Аграрний фонд отримав «стабільний» кредитний рейтинг

21 листопада 2018, 09:13 1719

Рейтингове агентство «Рюрік» присвоїло ПАТ «Аграрний фонд» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний».

Про це йдеться у повідомленні фонду.

«Відповідно до Національної рейтингової шкали, позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі», - говориться у повідомленні.

Під час визначення рейтингової оцінки було узагальнено найбільш суттєві чинники, які впливають на рівень кредитного рейтингу ПАТ «Аграрний фонд», зокрема визначено високий рівень фінансової стійкості, зростання обсягів реалізації продукції, міцні ринкові позиції та перспективи розвитку.

Для довідки: за результатами 9 місяців 2018 року чистий дохід «Аграрного фонду» від реалізації продукції та послуг зріс до 3,79 млрд грн з 2,30 млрд грн за підсумками аналогічного періоду попереднього року.