OTP Bank профінансує Баришівську зернову компанію на 74 млн грн

22 серпня 2016, 11:17 1980

OTP Bank відкрив поновлювану кредитну лінію на суму 74 млн грн для поповнення обігових коштів одному з провідних рослинницьких підприємств ТОВ «Баришівська зернова компанія». Термін дії ліміту — 3 роки.

Про це повідомляє прес-служба OTP Bank.

«Відмінна репутація та ефективна модель ведення бізнесу ТОВ «Баришівська зернова компанія» дозволяє запозичувати значні обсяги кредитних коштів для впевненої роботи підприємства протягом всього сезону. Ми, в свою чергу, готові підтримати стабільні вітчизняні компанії фінансовим ресурсом — так, за сім місяців 2016 р. OTP Bank підписав кредитних угод на загальну суму 2 млрд грн, і суттєва частка з них належить агропромисловому комплексу», — прокоментувала член правління OTP Bank Алла Бініашвілі.

Планомірно реалізуючи стратегію фінансування вітчизняних підприємств агропромислової галузі, OTP Bank збільшив обсяг фінансування одного з найбільших українських інвесторів, виробників і експортерів сільськогосподарської продукції — компанії «НІБУЛОН» на суму з 80 млн грн до 190 млн грн, відкрив кредитний ліміт одному з лідерів галузі свинарства — приватному агропромисловому підприємству «Агропродсервіс» на 100 млн грн, а також збільшив кредитну лінію на суму з 85 млн грн до 125 млн грн одній з провідних компаній аграрної галузі ТОВ «ТД «Новаагро»».


Для довідки: Публічне акціонерне товариство OTP Bank  один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 р., має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

ТОВ «Баришівська зернова компанія» — одна з лідируючих агрокомпаній на ринку України зі стабільно високими показниками ефективності. Компанія має більш ніж 18-річний досвід роботи і обробляє 48 тис га в Київській, Чернігівській, Черкаській та Полтавській областях. 100%-м власником акцій ТОВ «Баришівська зернова компанія» є шведська холдингова компанія Grain Alliance.