Дотацію на молоко в Львівській області видали 10464 фізичним особам, які утримують більше 15 тися голів молодняка великої рогатої худоби. Станом на 1 вересня загальна сума дотації cклала 11,13 млн грн.

Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.

Відповідно до прийнятих документів, Департамент агропромислового розвитку сформував зведену відомість та подав до Міністерства аграрної політики та продовольства України для виплати другого траншу дотації фізичним особам за утримання молодняка ВРХ.

Для отримання третього траншу дотації, фізичні особи-власники тварин повинні подати до органів місцевого самоврядування наступні документи:

- копії паспортів ВРХ, у випадку утримання 10 і більше голів молодняка — витяг з Єдиного державного реєстру тварин, виданий Агентством з ідентифікації і реєстрації тварин;

- копію паспорта особи — власника тварини;

- копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку;

- копію ідентифікаційного номеру фізичної особи — власника тварини.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання із наростаючим підсумком та з урахуванням віку молодняка у розмірі: за досягненням віку 4 місяці — 300 грн за голову, 8 місяців — 700 грн, 12 місяців — 1 500 грн. Загалом при досягненні молодняком 12 місячного віку кожен власник тварини може отримати 2500 грн.


Для довідки: Третій етап подання документів на дотацію триває до 1 грудня.

Мультимедіа