KWS виводить на ринок України три нових бренди кукурудзи

27 травня 2020, 13:50 1938

Компанія KWS цьому сезоні вивела на ринок України три нові, перспективні бренди, що об»єднують гібриди із певним набором ознак та особливостей.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Так, компанія створила лінійки стійких до посухи, урожайних та силосних гібридів.  

CLIMACONTROL — посухостійкі та стабільні гібриди, які здатні витримувати стрес у всі три основні фази розвитку (5-9 листків — формування генеративних органів, цвітіння, налив зерна) і які є найбільш придатними для вирощування в умовах недостатнього вологозабезпечення.

PLUS4GRAIN — гібриди для найкращих полів, що характеризуються дуже високим потенціалом урожайності завдяки відповідній реакції на достатню кількість опадів та поживних речовин (більш ефективному їх використанню).

BEST4MILK — силосні гібриди, що володіють потужною листостебловою масою, ремонтантністю, високою перетравністю НДК (листостеблової маси) та високим вмістом крохмалю.

«Ми прагнемо спростити процес вибору гібридів під певні умови вирощування. Вам потрібно вибрати бренд під вашу технологію, а наш агроном-консультант або торговий представник допоможе визначитись із гібридами в межах того чи іншого бренду. Розподіл полів між брендами дасть змогу зменшити вплив негативних факторів на майбутній урожай та найбільш ефективно використати потенціал ваших полів за допомогою наших гібридів!», — пояснюють в компанії.

Які гібриди кукурудзи KWS входять до кожного з цих брендів та їх переваги можна дізнатись за посиланням.