Гавриш: ДПЗКУ працює у штатному режимі

22 грудня 2017, 16:05 3551

«Державна продовольчо-зернова корпорація України» продовжує активну  роботу по всіх напрямках своєї господарської діяльності та вчасно здійснює всі фінансові платежі.

Про це заявив в.о. голови правління Дмитро Гавриш, говориться у повідомленні компанії.

Як зазначається, за останні місяці ДПЗКУ значно наростила обсяги закупівель озимих пшениці та ячменю врожаю 2018 р.

Завдяки тому, що китайські партнери дозволили розпочати форвардні закупівлі під врожай 2018 року ще в жовтні, на сьогоднішній день до корпорації надійшло 86 заявок від малих та середніх сільгоспвиробників, укладено 61 договір на поставку майже 70 тис. т пшениці та ячменю, що вже в рази перевищило закупівлю ранніх зернових по осінній та весняній форвардних програмах минулих сезонів в цілому.  

«Приймання заявок,  укладання договорів та сплата авансових платежів здійснюються вчасно та в повному обсязі», - наголосив Гавриш.

Крім форвардної програми ДПЗКУ активно проводить спотові закупівлі зерна та заставні закупівлі зернових та олійних культур за подвійними складськими свідоцтвами.

Що стосується експорту зернових, то ДПЗКУ продовжує закупівлі для поставок китайському партнеру і стало підтримує планові обсяги експорту. В цілому за перше півріччя 2017/18 МР обсяг експорту зернових перевищить 800 тис. тонн.  

Також в компанії здійснюється оптимізація бізнес-процесів та впроваджуються вдосконалені принципи фінансової політики. Так, за словами очільника корпорації, в поточному місяці стартував пілотний проект, згідно якого всі грошові операції в компанії здійснюються тільки через державні фінансові установи три рази на тиждень. В свою чергу це дозволяє компанії акумулювати грошові потоки для здійснення своєї основної господарської діяльності та отримувати додатковий фінансовий дохід.


Для довідки: сьогодні з’явилась інформація, що рахунки ДПЗКУ заблоковані на вимогу Китаю через борги за кредитом.