Експерт із розвитку туризму в громадах
Бізнес-модель сільської садиби «Дім мандрівника», що на Бакоті, відразу передбачала активну соціальну складову. Протягом трьох років існування цього місця на базі садиби проводились різноманітні соціальні та волонтерські активності, зокрема прибирання від сміття узбережжя річки Дністер, реабілітаційні табори для сімей ВПО. Двері також безкоштовно відкрились у перший день повномасштабної війни для проживання переселенців. На базі садиби «Дім мандрівника» досі відбуваються різноманітні майстер-класи для місцевих дітей.
Туризм на Хмельниччині під час війни є, хоч і здебільшого він сконцентрований біля Дністра. Попит зашкалює, дуже багато людей. А враховуючи, що зараз тут багато переселенців, котрі за звичайних обставин навряд чи б сюди приїхали, то саме вони складають досить велику частину туристів.
Останніми роками в Україні спостерігається якщо не бум, то як мінімум непоганий розвиток сільського зеленого туризму. Відкриваються нові садиби, розробляються туристичні маршрути, територіальні громади приймають стратегії свого розвитку і майже всі вписують туди розвиток туризму. Досить модним явищем є так званий дауншифтинг, тобто певне переселення міської молоді в села.