Онлайн-видання AgroPortal.ua 24 лютого о 19:00 проведе прямий ефір в Instagram із власником найвідомішого бренду органічної продукції та унікального органічного підприємства нового покоління «Дунайський аграрій» Романом Дяжуком.

«Дунайський аграрій» одним із перших господарств не лише в Одеській області, але й загалом в Україні розпочало займатися виробництвом органічної продукції. Це сталося в 2013 році, а на сьогодні підприємство має під органікою 2 тис. га і виробляє понад 50 позицій органічних продуктів. Серед найвідомішої і найпопулярнішої продукції від «Дунайського аграрія» в українських супермаркетах — кубовидні кавуни, персики, гарбузи, яйця, і все це, звісно, органічне.  

«Коли ми створювали «Дунайський аграрій», то хотіли зробити грандіозне аграрне підприємство. Але згодом зрозуміли, що масштабність нашої компанії неможливо виміряти гектарами землі чи кількістю урожаю. Ми думали, що вирощуємо органічну продукцію, а виявилось — нове покоління свідомих людей, яке хоче жити у здоровому суспільстві, на здоровій землі та в здоровій країні. З такою думкою ми створили органічний бренд нового покоління, де чесність — найважливіший критерій», — зазначає Роман Дяжук.

Також «Дунайський аграрій» посів 2-ге місце у рейтингу топ-15 найвпізнаваніших органічних брендів України за версією BrandStory.

«Сьогодні «Дунайський аграрій» — не просто бренд, а окрема філософія свідомого споживання, яка показує любов до своєї нації та землі через популяризацію здорової органічної продукції», — говорить Роман Дяжук.

Підписуйтесь в Instagram, щоб не пропустити!


Для довідки: «Дунайський аграрій» сертифікований «Органік Стандарт», UA-BIO, COR та BIO SUISSE. Процес збору, переробки та зберігання продукції відповідає всім вимогам органічної сертифікації.

Не різдвяна історія. Пригоди українських сироварів у Іспанії Не різдвяна історія. Пригоди українських сироварів у Іспанії

Сімейна козина ферма з майже 10-літнім досвідом сироваріння «Доообра ферма» відома в Україні не лише неповторним смаком крафтових сирів, але й першим у країні Музеєм сиру. 

Кооперація в дії: як на Львівщині розвивається Фермерська родина Кооперація в дії: як на Львівщині розвивається Фермерська родина Кооперативний рух є одним із інструментів підвищення зайнятості сільського населення та розвитку малого підприємництва на селі.  Та щоб створити ефективний кооператив, замало однієї ідеї, потрібні згуртованість виробників навколо спільної мети, бажання працювати разом і лідер, який драйвуватиме та мотивуватиме всіх учасників.

Мультимедіа