На AGRO Challenge BEDNAR представила 11 одиниць техніки

22 травня 2024, 17:55 2210

Під час Дня поля AGRO Challenge, який проходить на Київщині, компанія BEDNAR представила широкий ряд техніки для основного, комбінованого, передпосівного, смугового та міжрядного обробітку ґрунту, а також посіву за традиційною чи мінімальною технологіями.

Про це AgroPortal.ua розповів маркетинг менеджер BEDNAR FMT в Україні Максим Чикунов.


Максим Чикунов, маркетинг менеджер BEDNAR FMT в Україні

Разом із трьома нашими дилерами — АМАКО, НФМ АГРО та «Тайтен Машинері» — демонструємо відразу 11 одиниць техніки. Крім вже знаних українськими аграріями флагманів BEDNAR  передпосівного компактора SWIFTER, дискатора SWIFTERDISC, посівного комплексу OMEGA та глибокорозпушувача TERRALAND PROFI, на AGRO Challenge компанія представила дисколаповий культиватор ACTROS, культиватор для смугового обробітку ґрунту STRIP-MASTER,  міжрядний культиватор ROW-MASTER та універсальний культиватор VERSATILL PROFI. Крім цього, на AGRO Challenge компанія представила новинку цього року — сівалку для смугового посіву MATADOR MO 6000 для посіву ріпаку, зернових та широкорядних культур.

Цьому передував демотур по Україні, під час якого MATADOR MO 6000 виконував посів сої з різним міжряддям 12,5, 25 та 37,5 см, що дозволяє конструкція зернової шини CORSA. На AGRO Challenge аграрії теж могли побачити сівалку в роботі під час демопоказів.

У компанії BEDNAR відмічають, що серед основних переваг сівалки MATADOR MO 6000 — наявність секції доліт з гідравлічним захистом AUTO-RESET з максимальним зусиллям спрацювання 870 кг, що обробляє ґрунт на глибину до 35 см, далі проходить вирівнювання ґрунту і безпосередьно посів з одночасним внесенням добрив. 

«При цьому добриво може вноситися трьома способами: під лапу, на поверхню або у рядок. Або можна міксувати ці варіанти», — розповідає Максим Чикунов.

Також, за його словами, варто звернути увагу на те, що шинний коток розміщений зі зміщенням у шаховому порядку, що дає низку переваг: зменшення навантаження на трактор, ефект самоочищення, стабільність роботи та легка заміна у разі проколу, оскільки кожне колесо кріпиться окремо. 

«На даній сівалці ми бачимо стандартну нашу зернову шину з паралелограмним кріпленням сошників, що забезпечує гарне копіювання рельєфу поля», — зазначає Максим Чикунов.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua