KSG Agro підвів підсумки збиральної кампанії

14 серпня 2019, 11:21 1217

KSG Agro підвів підсумки збиральної кампанії, яка завершилася 25 липня 2019 р.

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

В рамках кампанії було проведене збирання озимих культур: пшениці — на площі — 8,3 тис. га, ячменю — на 2,3 тис. га, ріпаку — на 2,5 тис. га. При цьому оцінна врожайність становить: пшениця — 35 ц\га, ячмінь — 30 ц\га, ріпак — 20 ц\га.

«Очікувані нами високі показники врожайності пов'язані зі сприятливими природними умовами і застосуванням на полях сучасної агротехніки, що зводить до мінімуму втрати в ході збирання врожаю, а також з високою ефективністю діяльності підприємств, що входять в холдинг», — зазначив керівник рослинницького дивізіону KSG Agro Артур Задирко.


Для довідки: KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво і виробництво відновлюваного біопалива (паливні пелети).