Органічне сільське господарство через рік після початку війни

03 березня 2023, 08:12 885

Цьогорічна виставка BIOFACH 2023, яка є найбільшою у світі платформою для органічних операторів, вкотре показала силу та відданість своїй справі українських органічних виробників: 23 компанії представляли з 13 по 17 лютого Україну на найбільшому Національному стенді.

Поряд із численними В2В-зустрічами та заходами 16 лютого в межах конференції «Україна — Рік після війни — Інноваційна сила органічних ферм» відбулася презентація нового фільму «Україна 2023: органічне сільське господарство через рік після початку війни. Тільки вперед!».

12-хвилинний фільм було знято в січні та лютому 2023 року в Україні на замовлення проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства».

З самого початку повномасштабної війни в Україні проєкт залишається в контакті з українськими органічними виробниками. Саме їх історії і послугували натхненням до створення нового фільму.

Героями стали фермери, трейдери, органічні асоціації та органи контролю, які розповідають про випробовування, з якими зіткнулися з 24 лютого, але й про історії успіху, взаємодопомоги та віру в те, що за органічним виробництвом велике майбутнє нашої країни.


Джерело: COA Ukraine