Маріупольці створюють мережу пекарень на Тернопільщині

16 лютого 2023, 06:30 1069

Подружжя Руслана і Яни Величко відкрили сімейну пекарню у Чорткові на Тернопільщині. До війни вони займалися торгівлею в Маріуполі, але 24 лютого все змінилося. Сім'я змушена була покинути рідне місто.

Спершу переїхали на Тернопільщину до міста Бучач і відкрили свою першу пекарню там. Руслан працював касиром, а Яна випікала, але через кілька місяців зрозуміли, що потребують допомоги. Вони знайшли стажерів та жінку, яка навчала випічці та допомагала в усьому, і бізнес пішов угору.

Нині пекарня сім'ї Величко — це процвітаючий бізнес, а наполеглива праця та рішучість подружжя окупилися. Вони використовують італійські печі для приготування випічки, професійну кавоварку та еквадорську арабіку. Вже за напрацьованою схемою відкрили пекарню і в Чорткові.

Девіз пекарні «Випікаємо з любов’ю. Випічка, яка полонить ваше серце» відображає пристрасть і любов подружжя до того, що вони роблять.

Сім’я Величко подолала багато викликів, щоб досягти сьогоднішніх результатів. Коли вимикається світло, їм доводиться пекти при свічках, але це їх не зупиняє. У них є сторінка в Instagram, де вони публікують всю свою інформацію та фотографії, завжди шукають шляхи для вдосконалення. Навіть зараз докупляють додатковий інвентар, щоб у пекарні відвідувачам було максимально комфортно. Роздумують над новими рецептами, використанням цікавих інгредієнтів.


Джерело фото: Чортківська міська рада