logo

Спецпроекти

Аграрний лайфхак // Як правильно підібрати алкоголь до шашлику

Аграрний лайфхак // Як правильно підібрати алкоголь до шашлику

Спецпроекти 13 травня 2021. 14:16 1562

Виїжджаючи на природу або затіваючи шашлик на своїй ділянці, ми часто задаємося питанням, який алкоголь найкраще подати до м'яса. І зазвичай беремо той, який любимо. Але ж якщо розібратися, вид м'яса визначає і вид правильного спиртного до нього.

У цьому питанні діє таке правило: чим сухіше шашлик, то слабше має бути алкоголь.

Отже, ви готуєте шалик:

З курятини. Тоді подавайте до нього молоде вино середньої солодкості та міцності. Бажано, щоб воно не мало сильно вираженого аромату. А ось до курки, смаженої шматочками, підійде рожеве солодке вино без сильного запаху — найкраще молоде та слабке.

З баранини. Купуйте червоне кріплене вино. Можете навіть додати його до маринаду. Підійде до жирної баранини також і міцний алкоголь, але не горілка. Найкраще — коньяк.

Зі свинини. Цей шашлик найкраще поєднується з горілкою без будь-яких добавок. Оскільки свинина має не дуже яскравий запах, ароматний алкоголь може просто забити смак м'яса. Це є правомочним щодо жирної свинини. А під не дуже жирну (сухувату) можна подати червоне кріплене вино.

З яловичини або телятини. До цього м'яса ідеально підійде ароматний вермут. Ця настоянка на травах не дуже міцна, і її можна пити у великих обсягах. Головне правило алкоголю в даному випадку — не дуже міцний і дуже ароматний.

AgroPortal.ua за матеріалами Foodandmood.com.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги