logo

Україна

Завтра стартує агропромислова виставка АГРО-2021

Завтра стартує агропромислова виставка АГРО-2021

Україна 07 червня 2021. 13:06 2715

Цього року понад 1000 компаній-учасниць з усіх куточків України продемонструють на 33-ї Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2021» найновіші галузеві досягнення та інноваційні рішення, сучасну сільськогосподарську техніку та устаткування. Також у виставці візьмуть участь компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Литви, Італії, Туреччини.

Про це повідомляють організатори «АГРО-2021» компанія ТОВ «ТД «Промфінінвест».

Відзначається, що 8 червня о 12:00 відбудеться церемонія відкриття агропромислової виставки «АГРО-2021» за участі міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка.

У рамках виставки відбудеться 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal'EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

Також в період виставки, а саме з 8 по 11 червня, відбудуться презентації аграрних досягнень з 10 областей України — Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької.

Окрім того, в перший день виставки, 8 червня з 13:00 по 17:00, проходитиме IV Агрополітичний форум, присвячений земельній реформі і інструментам фінансування аграріїв. На другий день виставки, 9 червня з 11:00 по 14:00, заплановано проведення  конференції «Органік: знання, досвід, результат».

Окрім ділової та виставкової програми, на всіх відвідувачів чекають розважальні заходи: автомобільний фестиваль «Агро Авто Шоу», кулінарний фестиваль AgroFoodFest, фестиваль національних виробників товарів FEST UA.

Дізнатися про деталі виставки, ознайомитися із програмою та зареєструватися для участі можна за посиланням.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги