Запущено інтерактивну онлайн-платформу з точного землеробства

12 вересня 2022, 13:48 2841

Компанія Trimble запускає віртуальне господарство Virtual Farm — інтерактивну онлайн-платформу, де кожен аграрій знайде рішення для точного землеробства, яке підійде саме для його господарства.

Як говориться у повідомленні компанії, за допомогою цієї новітньої платформи користувачі можуть відвідати віртуальне господарство та визначити загальні проблеми, з якими вони щодня зіштовхуються. Дослідивши прості у використанні та різноманітні рішення Trimble, користувачі можуть зв'язатися з представником компанії, щоб вибрати найоптимальніше рішення для свого господарства.
 
«У Trimblе ми щодня працюємо з аграріями. Це допомагає нам зрозуміти питання, які турбують їх найбільше, та якнайкраще допомогти у пошуках рішень, — зазначив віцепрезидент Trimble Agriculture Джим Чемберс. — Ми знаємо, що сільське господарство — це тяжка праця. Однак рішення Trimble Agriculture можуть допомогти полегшити роботу, а цей новий інструмент допоможе аграріям визначити їхні завдання та швидко знайти рішення».

Віртуальне господарство Trimble Virtual Farm детально описує загальні проблеми та практичний досвід застосування технологій та рішень, зокрема:

  • Забезпечення виконання робіт. Сезонні працівники та проблема з кваліфікованою робочою силою може значно впливати на ефективне та точне виконання польових робіт. Завдяки інтуїтивно зрозумілим робочим процесам, рішення для точного землеробства дають змогу операторам виконувати польові завдання з легкістю та з мінімальним рівнем підготовки. Автоматичний вибір знаряддя, поля та конкретного завдання допомагає операторам працювати над правильними завданнями з правильним агрегатом у потрібному полі. До того ж, усі польові дані синхронізуються безпосередньо з офісом господарства.
  • Управління даними. Одночасна робота кількох транспортних засобів і обмін даними між різними платформами в межах одного господарства може бути складним завданням через значний обсяг інформації. Рішення для управління даними допомагають максимально використовувати сільськогосподарські дані, автоматично синхронізуючи цю інформацію для підвищення ефективності ведення господарювання.
  • Оптимізація інвестицій. Засоби захисту рослин становлять левову частку витрат в агровиробництві, крім того, керівнику може бути вкрай складно забезпечити та прослідкувати послідовне та правильне внесення препаратів. У сучасній економіці аграрії шукають шляхи скорочення витрат і водночас варіанти підвищення ефективності за допомогою технологій, які зменшують марні витрати.
  • Управління ресурсами з оптимальним використанням часу. Аграріям важливо водночас оперувати інформацією про стан полів, використання машинно-тракторного парку в часовому діапазоні для злагодженої роботи та функціонування господарства. Забезпечення належного та ефективного використання ресурсів робить агрокомпанії більш прибутковими.
  • Управління водними ресурсами. Майже кожне господарство має проблеми з вологою — чи то занадто багато води, чи її недостатньо, чи просто не знають, як оптимізувати розподіл води, щоб вплинути на прибуток. Управління водними ресурсами сприяє їх ефективнішому використанню, що також значно впливає на прибутковість агровиробництва.
  • Початок роботи в точному землеробстві. Перед аграріями, які мають бажання впровадити технології точного землеробства, можуть виникати сумніви та питання, серед них: розмір початкової інвестиції в технологію, нестача знань стосовно того, як вибрати правильне обладнання з підтримкою та обслуговуванням. Відповіді на ці запитання разом із практичним прикладом повернення інвестицій продемонструють аграріям, як точне землеробство може суттєво змінити їхню сільськогосподарську діяльність на краще.

Для довідки: Підрозділ точного землеробства Trimble Agriculture надає рішення, які вирішують складні технологічні завдання незалежно від рельєфу та природних параметрів поля. Trimble пропонує технологічну інтеграцію, яка дає змогу аграріям збирати інформацію та обмінюватися нею з можливістю оперативного управління інформацією, забезпечуючи підвищену ефективність роботи в ланцюжку створення доданої вартості сільськогосподарської продукції.