BASF відкриває новий аграрний сезон «Плюсом»

02 лютого 2017, 12:50 2506

Концерн BASF, один зі світових лідерів у сфері захисту рослин, розпочав 2017 рік із серії зимових подій під гаслом «Традиції плюс інновації – Плюсуй переваги!».

«У межах цієї концепції BASF представив низку інноваційних препаратів, серед яких новинки 2017 року зі словом «Плюс» у назві, що свідчить про додаткові переваги їх застосування на полях для олійних, зернових, бобових та плодових культур», — зазначається у прес-релізі компанії.

Серед таких інноваційних рішень — система Clearfield® Plus з гербіцидами Євро-Лайтнінг® Плюс та Пульсар® Плюс, фунгіциди Адексар® СЕ Плюс та Рекс® Плюс, гербіцид Кельвін® Плюс і регулятор росту Регаліс® Плюс. Крім того, BASF незмінно пропонуватиме аграріям додаткові «плюси» у вигляді цінних технічних консультацій, страхування ризиків, своєчасної експертної оцінки та постійної підтримки.

Масштабні заходи проходять у чотирьох містах України (Суми, Львів, Київ, Одеса), об»єднуючи тисячі передових аграріїв із різних регіонів країни, вітчизняних експертів компанії BASF і спеціально запрошених європейських спікерів.

 

Серед рішень, які викликають особливий інтерес, — система вирощування соняшнику Clearfield® Plus. Україна стала однією з перших серед європейських країн, де наприкінці минулого року було анонсовано цю новітню технологію. Створена на основі Clearfield®, вона включає в себе спеціально розроблені гібриди соняшнику та вдосконалені гербіциди Євро-Лайтнінг® Плюс і Пульсар® Плюс з унікальною новою формуляцією, що дозволяє навіть зі зменшеною кількістю діючих речовин досягати максимальних результатів.

Євро-Лайтнінг® Плюс забезпечує неперевершений контроль бур’янів і гнучкість до норми та часу внесення. При цьому ефективність його дії фактично не залежить ні від кількості опадів, ні від ступеню обробітку ґрунту.

Другим потужним гербіцидом для захисту соняшника в системі Clearfield® Plus став Пульсар® Плюс. Серед його переваг — висока ефективність контролю дводольних та злакових бур«янів, а також менше пестицидне навантаження на ґрунт. З 2017 року технологія Clearfield® Plus стане широкодоступною для українських аграріїв, які на власному досвіді зможуть відчути її переваги у вигляді вражаючих врожаїв і збільшення рентабельності.

Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу
Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу 

Згідно з рекомендаціями експертів BASF, в авангарді захисту зернових з 2017 року стоять два інноваційних фунгіциди — Адексар® СЕ Плюс та Рекс® Плюс. Так, Адексар® СЕ Плюс вражає потужністю і довготривалим захистом озимої і ярої пшениці та ячменю від широкого спектру хвороб. До складу цього препарату входить діюча речовина Ксеміум®, що завдяки унікальним властивостям та мобільності чинить лікувальну дію на будь-якому етапі розвитку патогену, а також має тривалу профілактичну дію. Додатковим аргументом на користь Адексар® СЕ Плюс є здатність препарату стимулювати розвиток рослини завдяки AgСelence®-ефекту, що забезпечує  кращий розвиток кореневої системи рослин, підвищення їхньої життєздатності, стійкості до стресових умов та збільшення урожайності.

Препарат Рекс® Плюс — надійне рішення для захисту посівів зернових від значної кількості хвороб, що має найшвидшу лікувальну дію або миттєвий «стоп-ефект». Він захищає нові прирости рослини і високоефективний як за низьких, так і за високих температур.

Новою відповіддю від BASF на потреби сучасних аграріїв, які вирощують кукурудзу, стане системний гербіцид Кельвін® Плюс. Він створений для потужного контролю дводольних і злакових бур«янів, в тому числі багаторічних.

А українським садоводам упевненості в гідних результатах праці додасть застосування регулятору росту Регаліс® Плюс для плодових культур. За допомогою цього препарату зменшується кількість неплодоносних пагонів, поліпшується утворення зав«язі, листя пропускає більше світла, і зрештою сильна рослина дає добрий урожай яскравих та соковитих плодів.

«BASF як один з лідерів ринку та інноваційна компанія з великими технологічними можливостями ніколи не припиняє пошук нових рішень, що допомагають аграріям впоратися з викликами сьогодні і в майбутньому. Я неймовірно радий відкрити новий аграрний сезон саме під гаслом «Плюсуй переваги», бо вірю, що завдяки спільним зусиллям українських аграріїв і BASF він стане сезоном ще більш високих врожаїв і прибуткової роботи на землі», — зазначив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.


Для довідки: для максимального залучення учасників і продуктивної дискусії організатори події обрали креативний формат — «Перший інноваційний канал». Ставши глядачами і учасниками живого «телевізійного шоу», українські аграрії отримали більше можливостей із пошуку нових ідей та ефективних рішень для своїх господарств, обміну досвідом і спілкування в експертному колі.