Астарта збільшить площі під кукукрудзою та соняшником

19 березня 2018, 10:45 3715

Компанія «Астарта» розпочала весняні польові роботи на початку березня, незважаючи на холодну погоду.

Як говориться у повідомленні компанії, на сьогодні весняне підживлення озимих проведено на 40% площ.

Загалом же компанія має близько 54 тис. га озимини, посіви перебувають у гарному стані. За декілька тижнів розпочнеться весняна посівна кампанія. Традиційно основними культурами у сівозміні залишатимуться пшениця, цукрові буряки, кукурудза, соя. Посіви цукрових буряків зберігаються на рівні минулого року, площі під кукурудзою та соняшником планується збільшити.

Також повідомляється, що, продовжуючи інвестиційні проекти по технічному та IT-забезпеченню, «Астарта» вибудовує власну інтегровану систему управління с/г виробництвом. Також  на підвищення ефективності працюють технології диференційного внесення добрив, системи зрошення полів, GPS-трекінг техніки та агрегатів, централізація обліку палива і логістики ЗЗР (засобів захисту рослин).

Крім того, серед перспективних проектів року — активізація діяльності дочірньої компанії «Астарта-Селекція», котра сконцентрувала в собі високотехнологічні агропроекти «Астарти»: насінництво пшениці і сої, польові дослідження, насіннєві лабораторії та лабораторії з аналізу грунтів. Розвиток цього напрямку важливий не лише для внутрішніх потреб компанії, але і як перспективний бізнес-проект.

Підготовка до наступного сезону починається і на цукрових заводах «Астарти»: планові ремонти обладнання і приміщень, поетапне виконання інвестпроектів. Наразі найбільші інвестиції у цьому сегменті спрямовані на початок будівництва нового складу безтарного зберігання цукру (Наркевицький цукровий завод), створення системи водоочисних споруд (між Глобинським цукровим заводом, біоенергетичним комплексом та Глобинським соєпереробним заводом), встановлення нових жомопресів на декількох заводах.


Для довідки: «Астарта» — вертикально інтегрована аграрна компанія, яка обробляє 250 тис. га землі в 8 областях України. Основна діяльність компанії полягає у вирощуванні цукрових буряків, зернових і олійних культур, виробництві високоякісного цукру, молока і переробці сої. До складу «Астарти» входять 8 цукрових заводів, молочні ферми на 30 тис. голів стада, потужний завод з переробки сої та біоенергетичний комплекс із виробництва біогазу (м. Глобине).