Індустріальний парк Біла Церква виділить 15 га для вирощування часнику

01 липня 2020, 09:40 3267

Індустріальний парк «Біла Церква» має 15 га землі непромислового призначення. Цю ділянку індустріальний парк готовий надати під вирощування часнику.

Про це повідомив директор індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич під час конференції з часниківництва.

«Наш парк знаходиться на околиці Білої Церкви і надає послуги для промислових компаній. Крім того маємо на території елеватор, де відбувається перевалка зернових, та склади для зберігання овочів. В нашому розпорядженні ще вільних 15 га, які готові на взаємовигідних умовах віддати в користування фермеру для вирощування часнику», — зазначає Володимир Хмурич.

Відбір проєктів проводиться на конкурсній основі, при цьому обов’язковими умовами для виробників є: використання якісного насіннєвого матеріалу, правильний агрономічний супровід в вирощуванні та досвід в часниківництві не менше 3 років.  


Для довідки: індустріальний парк «Біла Церква» — великий інвестиційний проєкт, метою якого є розвиток сучасного промислового виробництва в Україні. Це єдина платформа, що дозволяє підприємцям отримати всі необхідні послуги і зосередитися на розвитку свого бізнесу. Парк пропонує землі промислового призначення з усією інженерною інфраструктурою для оренди або купівлі, рішення під ключ і можливість спільних інвестицій у промислові проєкти.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua