Трендовий чай 2020 року

31 січня 2020, 07:00 1711

Компанія Pantone оголосила головним кольором 2020 року класичний синій. І щоб максимально передати відчуття цього кольору, поставила собі за мету випустити напій синього кольору та зі смаковими характеристиками, які несуть в собі сприйняття цього кольору.

Для цього Pantone звернулася до виробника елітного чаю Tealeaves, і спільними зусиллями компаніям вдалося представити синій чай. Цей чай являє собою чайну суміш, яка при додаванні гарячої води точно повторює офіційний колір цього року.

Перед Tealeaves було поставлене завдання відтворити не тільки відтінок Classic Blue, а й характерні для нього смак і аромат з урахуванням емоцій, які пробуджує цей колір. Синій, як відомо, асоціюється зі спокоєм, умиротворенням і впевненістю.

Результатом кропіткої роботи фахівців став чай з яскравим ягідним смаком і тонкими цитрусовими нотками. Відзначається, що смак і аромат чаю в поєднанні з його синім забарвленням покликані викликати відчуття благополуччя і налаштувати на турботу про себе, привносячи в життя унікальний мультисенсорний досвід.

Скуштувати синій чай «Pantone Color Of The 2020» можна за $6 — стільки коштують 5 порцій напою, або заплатити $22 за 25 порцій.


Джерело фото: Foodandmood.com.ua