Скажи світу CHEESE: В Україні відбувся перший Фестиваль сирного мистецтва

28 травня 2021, 07:18 2812

Вперше в Україні відбувся Фестиваль сирного мистецтва ProCheese Awards, де було представлено понад 200 ексклюзивних видів сиру з усієї України. Близько 24 сироварень забезпечили відвідувачам заходу найсирніші вихідні.

Володарем гран-прі ProCheese Awards 2021 став сир «Шедевр» від «Дообра Ферма». За умовами проведення конкурсу сироварня вперше представить Україну на World Cheese Awards в Іспанії.

Також під час фестивалю був встановлений рекорд України на найбільше сирне плато, довжина якого сягнула понад 9 метрів.

Як відзначила професійна суддя конкурсу ProCheese Awards 2021 Сьюзен Штурман, в Україні дуже добре розвивається сирна історія, вона цікава та має багато смаків.

«Ми відвідували багато виставок, але такого професійного конкурсу в Україні ще не було, але є дуже багато крутих українських сирів, про які має дізнатися світ», — зазначила керівник департаменту ProCheese в Ardis Group Наталія Кагадій.

За словами засновниці ProCheese Awards 2021 Оксани Чернової, фестивалем сирна історія не завершиться, попереду ще багато роботи, щоб і надалі розвивати сироваріння в Україні та все більше людей залучати до лав любителів сиру.


Джерело фото: AgroPortal.ua