FRUIT LOGISTICA 2024. Виробники свіжої плодоовочевої продукції на міжнародній виставці

12 лютого 2024, 07:20 723

У межах демонстрації експортного потенціалу України та з метою укріплення існуючих та розвитку нових торговельних зв'язків з міжнародними партнерами, проєкт ІТС за фінансової підтримки уряду Швеції організував участь українських виробників та експортерів свіжої плодоовочевої продукції на міжнародній виставці FRUIT LOGISTICA 2024.

Виставка проходила з 7 по 9 лютого поточного року в Берліні (Німеччина) на території Міжнародного конгрес-центру Берліна, Messe Berlin. 

На колективному стенді України було представлено широкий асортимент продукції: свіжі фрукти, овочі, баштанні культури, свіжі та заморожені ягоди, зокрема органічні продукти; соки, яблучні чипси, фруктова пастила, яблучний оцет від виробників із Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Тернопільської та Чернігівської областей.

У межах ознайомлювального візиту виставку також відвідали виробники плодоовочевої продукції з Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської та Херсонської областей.

Ця ініціатива сприяє просуванню української плодоовочевої продукції на міжнародні ринки та відкриває нові можливості для експортерів з України.


Джерело фото: International Trade Centre Ukraine // Facebook