Чи буває українська кава?

21 червня 2021, 06:34 1733

MINELLY — єдине в Україні сертифіковане виробництво повного циклу з виготовлення кави в капсулі та дріп-кави.

Але чи може кава бути українською? — запитаєте ви. Хіба вона у нас росте?

«Наша продукція об'єднує найсмачніші зразки кави зі всього світового «кавового поясу». Ми знайшли добросовісних і закоханих у каву постачальників.
Купуємо у них свіже зелене зерно — рівно стільки, щоб цей урожай був проданий протягом цього року», — розповідають засновники MINELLY.

Фахівці кавової компанії самі перевіряють зерна на зрілість, на здоров'я, на дефекти, навіть на розмір за допомогою сучасного, спеціально придбаного обладнання.

А потім самі обсмажують їх не на сковорідці, а на новенькій жарці, та саме так, як пасує саме цій партії даного сорту, і фасують правильно, щоб зберегти увесь смак.

Щодо смаку, то MINELLY, можливо, єдині в Україні, хто має змогу щоразу повторювати стовідсотково смак, щоб кавомани, смакуючи свій улюблений купаж кави, могли відчувати його знов і знов.

«То чи можемо ми відповідально заявляти, що це — наша, українська кава? Можемо, — впевнені в компанії. — Рівно настільки, як Британія може казати, що найкращий чай — англійський, хоч сама не вирощує чайні кущі. А Швейцарія — що найкращий шоколад швейцарський, хоча сама не вирощує какао-боби. Або Австрія, яка славиться своєю кавою і стверджує, що найкращу каву можна скуштувати тільки у Відні, хоча не вирощує кавові ягоди.

Так само і ми, узявши на себе відповідальність за якість від зеленого зерна до чашки кави, можемо казати: наша кава — українська на всі 100% своєї якості».


AgroPortal.ua за матеріалами Minelly_Coffee 2.0 // Instagram