Супутниковий моніторинг для аграріїв: перелік безкоштовних платформ

02 травня 2022, 06:15 2781

Компанія AgriLab відкриває українським аграріям безкоштовний доступ до цифрових рішень Agriquest, Croptical, Farmsat. З їхньою допомогою фермери зможуть заощадити ресурси під час посівної та на інших етапах виробництва.

  • Agriquest — це інструмент моніторингу на основі супутникових та метеорологічних даних для аналізу врожайності, оцінки небезпек та впливу погодних явищ на посіви.

З ним можна, наприклад, визначити найбільш вдалий момент для посіву чи внесення ЗЗР, уникаючи погодних ризиків. Дана платформа акумулює точні погодні дані за різними параметрами опадів, температур, швидкості вітру, вологості ґрунту та ін. Важливо, що всі погодні дані надаються не лише в розрізі регіону, а також конкретного поля. 

  • Croptical — це платформа якісного моніторингу рівня вегетації культур.

З її допомогою можна визначити проблемні ділянки на полі та зони управління, а також точно спрогнозувати продуктивність поля.  До того ж, агроном не упустить назрівання проблеми на полі, адже система інформуватиме про стан розвитку культур. 

  • Farmsat — цифровий інструмент, який допоможе провести азотне підживлення, оптимізувавши використання добрив, сформувати карту-завдання на внесення азотних добрив на основі карт неоднорідності та підібрати найбільш вдалий для цього час з огляду на погодні дані.
propData.content.image
Ярослав Бойко, СЕО AgriLab

«Дані платформи належать американській компанії EarthDaily Analytics. Це розробник високоточних аналітичних систем. Його продукти добре відомі у США та Європі, зокрема у сфері точного землеробства. Ми давно співпрацюємо з EarthDaily Analytics. Більше того, ми разом створили Синдикат підтримки українських фермерів, для того щоб акумулювати зусилля світової спільноти для допомоги нашим аграріям та забезпечення продовольчої безпеки світу. Незабаром про результати цієї ініціативи розповім більше. Наразі ж запрошую усіх агровиробників скористатися функціоналом платформ Agriquest, Croptical, Farmsat від EarthDaily Analytics».

Фахівці AgriLab наразі надають безкоштовні консультації щодо удобрення та оптимізації ресурсів.

«Зараз для нас завдання №1 — допомогти українському агровиробництву вистояти у цей час випробувань. А бізнес буде після перемоги», — зазначають у компанії.

Щоб отримати безкоштовний доступ до цих платформ, пишіть запит на електронну пошту [email protected] або телефонуйте +38 068 931 33 07.