Компанія AgriLab відкриває українським аграріям безкоштовний доступ до цифрових рішень Agriquest, Croptical, Farmsat. З їхньою допомогою фермери зможуть заощадити ресурси під час посівної та на інших етапах виробництва.

З ним можна, наприклад, визначити найбільш вдалий момент для посіву чи внесення ЗЗР, уникаючи погодних ризиків. Дана платформа акумулює точні погодні дані за різними параметрами опадів, температур, швидкості вітру, вологості ґрунту та ін. Важливо, що всі погодні дані надаються не лише в розрізі регіону, а також конкретного поля. 

З її допомогою можна визначити проблемні ділянки на полі та зони управління, а також точно спрогнозувати продуктивність поля.  До того ж, агроном не упустить назрівання проблеми на полі, адже система інформуватиме про стан розвитку культур. 

Ярослав Бойко, СЕО AgriLab

«Дані платформи належать американській компанії EarthDaily Analytics. Це розробник високоточних аналітичних систем. Його продукти добре відомі у США та Європі, зокрема у сфері точного землеробства. Ми давно співпрацюємо з EarthDaily Analytics. Більше того, ми разом створили Синдикат підтримки українських фермерів, для того щоб акумулювати зусилля світової спільноти для допомоги нашим аграріям та забезпечення продовольчої безпеки світу. Незабаром про результати цієї ініціативи розповім більше. Наразі ж запрошую усіх агровиробників скористатися функціоналом платформ Agriquest, Croptical, Farmsat від EarthDaily Analytics».

Ярослав Бойко, СЕО AgriLab

Фахівці AgriLab наразі надають безкоштовні консультації щодо удобрення та оптимізації ресурсів.

«Зараз для нас завдання №1 — допомогти українському агровиробництву вистояти у цей час випробувань. А бізнес буде після перемоги», — зазначають у компанії.

Щоб отримати безкоштовний доступ до цих платформ, пишіть запит на електронну пошту sales@agrilab.com.ua або телефонуйте +38 068 931 33 07. 

Як визначити потребу в мінеральних добривах для кукурудзи Як визначити потребу в мінеральних добривах для кукурудзи Поряд із забезпечен­ням ґрунтових умов для росту і розвитку рослин кукурудзи значну роль віді­грає постачання її елемента­ми живлення. 
Економіка удобрення: як оптимізувати витрати без втрати прибутковості? Економіка удобрення: як оптимізувати витрати без втрати прибутковості?

Аграрії зараз – як у казці. У тій, де «наліво підеш – коня втратиш. Направо підеш – себе загубиш». Саме так виглядає теперішня ситуація з добривами та іншими ресурсами. Який шлях обирають агровиробники? 

Мультимедіа