Волинські ковбаски в натуральній оболонці

23 травня 2019, 07:00 4359

Ковбаски Brats — продукція-флагман Фамільної майстерні «Забіяка & Забіяка». Нову торгову марку напередодні презентували засновники — брати Сергій та Олександр Забіяки. Так, в асортименті Фамільної майстерні — м'ясо, напівфабрикати та ковбаси лише вищого ґатунку, виготовлені за сімейними та оригінальними рецептурами.

Як розповів керівник проекту Забіяка BBQ FoodTruck Сергій Капацина, ідею запуску продуктів Brats почерпнули від німецьких ковбасок bratwurst, які можна смажити або на грилі, або на пательні.

«Ми довго думали та провели дуже багато експериментів, у результаті яких і вивели чотири типи продуктів: Brats Original, Brats з томатами, Brats з цибулею і Brats з сиром. Ці ковбаски варто спробувати приготувати п'ятьма різними способами, котрі ми зазначили безпосередньо на упаковці: їх можна смажити, готувати на грилі чи в мікрохвильовій печі, варити та запікати. На пакуванні вказали теж рецепти та оптимальний час приготування», — розповів керівник проекту.

Ковбаски однаково смачні, незважаючи на спосіб обробки. Вони чудово смакують як печеними, смаженими, так і вареними чи приготованими на грилі — кожен підбере собі щось на власний смак за будь-яких умов (удома чи на пікніку).

Усі ковбаски — лише вищого сорту, зі свинини, в натуральній оболонці, яку не потрібно знімати, та з добірними спеціями. З додаванням курячого філе, твердим сиром, сумішшю зелені, сушеними томатами, смаженою цибулею чи пікантним перцем — кожен зможе обрати щось на свій смак.

«Ковбаски — соковиті, тому смажити, варити чи готувати їх на грилі раджу тільки цілими», — зауважив Сергій Капацина.

Як він пояснив, ковбаски вирішили презентувати саме на фестивалі вуличної їжі, тому що навколо Brats вибудовуватимуть меню Забіяка BBQ FoodTruck: «Зрозуміло, що в нас є і бургери, і сендвічі, і все інше. Brats же — це перша спроба запустити в меню напівфабрикати. Окрім ковбасок, ми плануємо пропонувати ребра сувід і рульку на кістці або без неї. Загалом технологія приготування сувід полягає у варінні у вакуумі при низькій температурі протягом 8–9 годин, аби всі соки і смакові якості м'яса не втрачалися».


AgroPortal.ua за матеріалами Volynnews.com