«Спочатку ми спробували зав’ялити ковбасу для себе. Перші рази виходило погано, але щомісяця ми вдосконалювались. Для виробництва таких ковбас потрібно тренуватися: вчитися правильно набивати м’ясо, щоб не залишалось повітря всередині. Першими продукцію спробували наші друзі, потім я виклала фотографії у Facebook, і одразу знайшлось багато охочих купувати», — розповідає засновниця проекту.
Свинину Марина замовляє у місцевого домашнього господарства у Чернігові. М’ясо засолюють на кілька днів, перемелюють, додають натуральні спеції та біле сухе вино. Ковбаса в’ялиться у спеціальній камері не менш ніж місяць. В асортименті «Тьотя Мотя» є 4 види ковбаси: класична, з сиром дорблю, з білими грибами, з зернами гірчиці.
Марина живе з сім’єю у Чернігові, бізнес розвиває також там. За два роки виробництво «Тьотя Мотя» переїхало з домашньої кухні у власний цех, збудували камеру для в’ялення з витриманою температурою та правильним повітряним потоком. На місяць встигають виготовити 200-300 кілограмів ковбаси.
AgroPortal.ua за матеріалами The-village.com