logo

Україна

Відзавтра діють нові правила торгівлі з країнами СНД

Відзавтра діють нові правила торгівлі з країнами СНД

Україна 12 квітня 2021. 18:00 6124

Нові правила експорту та імпорту між Україною та країнами Союзу незалежних держав (СНД) діятимуть з 13 квітня 2021 р.

Як говориться у повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, це пов«язано із втратою чинності Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії, підписаної у 1993 р.

«Торгівля товарами буде здійснюватися в рамках чинного законодавства України та враховуючи вимоги країн призначення, а також міжнародні вимоги та правила», — зазначають у відомстві.

Уточнюється, що з метою обговорення умов взаємної співпраці та погодження двосторонніх форм ветеринарних сертифікатів Держпродспоживслужба протягом 2020-2021 рр. провела перемовини та консультації з представниками Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану.

В результаті були погоджені двосторонні форми ветеринарних сертифікатів для експорту із України до Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, ознайомитися з якими можна на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво» за посиланням.

Продовжується робота над погодженням форм сертифікатів на експорт до Вірменії, Узбекистану, Киргизстану. Після ухвалення відповідних документів вони будуть опубліковані на вебпорталі Держпродспоживслужби.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги