logo

Рослинництво

Українські аграрії вже викопали половину цукрових буряків

Українські аграрії вже викопали половину цукрових буряків

Рослинництво 19 жовтня 2017. 12:13 1875

В Україні станом на 17 жовтня 2017 р. викопано більше половини посівів цукрових буряків.

Як говориться у повідомленні НАЦУ «Укрцукор», при цьому у Волинській області уже викопано 81% посівів цукрових буряків, на Харківщині, Львівщині, Київщині викопали більше третини, а Миколаївщина лише наближається до цієї позначки. 

«Всього накопано близько 7млн. т, середня урожайність становить 433 ц/га, що на 6% менше ніж минулого року в аналогічний період», — сказав аналітик сировинних ринків та сільського господарства НАЦУ «Укрцукор» Василь Долінський.

Найбільший врожай буряків зібрано у Вінницькій (1407 тис. т.), Хмельницькій (1116 тис. т.), Тернопільській (652 тис. т.), Полтавській (629 тис. т.) областях.

«Урожайність цукрових буряків у поточному сезоні нижча через погодно-кліматичні умови, тому західні та «поливні» південні області отримали набагато кращі результати ніж центральні та східні. Отримати більше 500 ц/га вдалося аграріям із Херсонської, Хмельницької, Львівської, Тернопільської областей. Тоді як у регіонах, які страждали весною від холоду, а у літку від нестачі опадів — Харківська, Київська, Черкаська, Сумська області,  — середня урожайність коливається у діапазоні 340-370 ц/га», — пояснює Долінський.


Для довідки: станом на 18 жовтня виготовлено 672,6 тис. т цукру та перероблено 4,99 млн. т цукрових буряків. Виробничий сезон розпочався 30 серпня.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги