logo

Новини компаній

Епіцентр Агро відвів 77% площ под бізнес-привабливі культури Джерело фото: Facebook // Епіцентр Агро

Епіцентр Агро відвів 77% площ под бізнес-привабливі культури

Новини компаній 16 квітня 2021. 13:28 2100

«Епіцентр Агро» розпочав весняні польові роботи з посіву ярих культур — на сьогодні всі кластери холдингу включились в активну фазу проведення всього комплексу весняно-польових робіт.

Як говориться у повідомленні компанії, у цьому сезоні на підприємствах компанії понад 77% площ відведено під бізнес-привабливі сільгоспкультури.

В 2020/2021 маркетинговому році в структурі посівних площ агрохолдингу кукурудза займатиме 75 тис. га,  соняшник — 53 тис. га, в тому числі, високоолеїновий соняшник — 28 тис. га.

«Епіцентр Агро» продовжує розвивати власний насінницький напрямок. В Західному і Північному кластерах на Хмельниччині будуть висіяні під зрошенням насінницькі посіви гібридної кукурудзи на площі 630 га», — зазначає заступник керівника «Епіцентр Агро», директор з виробництва Богдан Черемха.

Під органічне землеробство в Хмельницькій області відведено 750 га, з них левову частину займатиме органічна соя — 420 га й органічна спельта — 330 га.

Також в рамках розвитку виробничого проєкту «нішеві культури» буде посіяно близько 400 га класичної полби і близько 700 га голозерного гарбуза.

Підприємства агрохолдингу відмовляються від використання сухих стартових добрив.

Напередодні посівної значні інвестиції були спрямовані на придбання нової високопродуктивної техніки — 4 нові посівні комплекси HorschMaestro, 2 обприскувачі JohnDeer та кілька ґрунтообробних агрегатів.

Також під урожай 2021 року якісно переглянутий гібридний склад кукурудзи: розширений портфель ранньостиглих і середньостиглих гібридів, зменшені площі під середньо-пізньостиглими  гібридами.


Для довідки: «Епіцентр Агро» входить в топ-7 найбільших агрохолдингів в Україні та обробляє 160 тис. га на Вінниччині, Хмельниччині, Тернопільщині, Черкащині, Житомирщині та Київщині. До його складу входять тваринницькі комплекси, насіннєві заводи та елеватори загальною потужністю 1,5 млн тонн.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги