logo

Новини компаній

Елеватори Астарти заготовили понад 200 тис. т зерна нового урожаю Джерело фото: Facebook // НАША Астарта

Елеватори Астарти заготовили понад 200 тис. т зерна нового урожаю

Новини компаній 03 серпня 2021. 12:13 1253

Елеваторні комплекси «Астарти» з початку збиральної кампанії-2021 вже прийняли на зберігання 215 тис. т пшениці та ріпаку.

Про це йдеться у повідомленні агропромхолдингу.

Усього за попередні три маркетингові роки підприємства компанії прийняли 2,6 млн т сільськогосподарських культур, у т.ч. 1,6 млн т кукурудзи, 642 тис. т пшениці, 177 тис. т соняшника, 159 тис. т сої та ін.

«Елеватори «Астарти» працюють з 10 культурами. Це зернові — пшениця, кукурудза, ячмінь, жито, гречка, овес та сорго. Олійні — ріпак, соняшник,  та зернобобові —  соя. Ми надаємо повний комплекс послуг з приймання та зберігання збіжжя, проводимо попередні аналізи по визначенню показників безпеки та ГМО на власних сертифікованих лабораторіях», — зазначив керівник департаменту елеваторного бізнесу «Астарти» Олексій Вєровчук.

Також зазначається, що компанія має сучасний парк із 200 вагонів-зерновозів і маневрові локомотиви на кожному елеваторі. Це дозволяє уникати простоїв і чітко за графіком доставляти завантажені маршрути на станції відправлення. Загалом елеватори компанії вантажать відправницькі маршрути (48-54 вагони) за добу-півтори.

«Щоб максимально пришвидшити процес приймання та відвантаження збіжжя ми впровадили низку заходів: ввели електронну ТТН, яка спростила і прискорила роботу вагарів; оптимізували маршрут руху автівок по території підприємств і, таким чином, збільшили швидкість приймання зерна з 8-10 авто на годину до 12. Процеси взяття проб, визначення якості та зважування тривають до 10 хвилин, а процес вивантаження автотранспорту — 5-6 хвилин», — додав Вєровчук.


Для довідки: Елеваторні комплекси «Астарти» розташовані у Полтавській (Яреськівський, Лутовинівський, Семенівський, Скороходівський елеватори), Хмельницькій (Війтовецький, Красилівський елеватори) та Вінницькій (Хмільницький елеватор) областях. Це 7 високотехнологічних маршрутних елеваторів із загальною потужністю одночасного зберігання понад 550 тис. т зерна. Кожен з елеваторів приймає 2,5-6 тис. т зерна на добу, відвантажує на  автомобільний транспорт — до 2 тис. т, на залізничний транспорт — до 3 тис. т на добу. Потужність сушіння — 1,5-3 тис. т на добу.

Усі підприємства обладнані автоматизованою системою управління зерносховищами та контролем якості продукції. Механізований відбір проб і прозора система визначення якості зерна виконуються у власних сертифікованих лабораторіях, які функціонують на кожному підприємстві.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги