logo

Мультимедіа

Valtra представляє 5-те покоління тракторів серії А

19 лютого 2021. 06:44 1703

За останні три роки на заводі в Суолахті (Фінляндія) було вироблено понад 5000 одиниць тракторів 4-го покоління серії А.

Нова серія складається із 7-ми моделей, всі вони доступні у вигляді так званих GL-версій, які мають просту у використанні механічну трансмісію.

Найбільш продавані моделі потужністю 105 к.с. і 115 к.с. також доступні з 4-ступінчастою коробкою передач із перемиканням під навантаженням. На цих моделях встановлена трансмісія HiTech 4, яка управляється електронікою. Всі моделі серії A поставляються із добре відомою човниковою трансмісією від Valtra, включаючи інтегроване стоянкове гальмо.

«Експлуатація серії А стала ще ефективнішою та комфортнішою у багатьох аспектах. Трансмісії з перемиканням під навантаженням доступні на декількох моделях, підлокітник переднього навантажувача також був модернізований на моделях GL, 4-циліндрові моделі отримали на 5 к.с. більше, ніж раніше, а інтервал між технічним обслуговуванням збільшився до 600 год», — говорить фахівець з маркетингу продукції нової серії А Valtra Марко Оялехто.

Більше половини тракторів серії А відразу із заводу оснащені фронтальним навантажувачем. Відповідно, більшість удосконалень було розроблено для того, щоб зробити роботу фронтального навантажувача ще більш легкою, наприклад, коробка передач Powershift та оновлений підлокітник управління, сумісний з моделями HT4.


Джерело: AGCO


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги